Wpis z mikrobloga

Tom MacDonald - "Straight White Male"

Ciekawa postać Pan Tom MacDonald - spoko flow jak dla mnie, może dla niektórych lekko crindzogenne teksty, ale najlepsza jest inna rzecz:
To jaki hejt się wylał na typa za tę piosenkę oraz "White Boy", a także iż została mu przypięta łatka "white supremacist" i rasisty, mimo faktu iż nikogo teksty tych piosenek nie atakują. Starają się jedynie pokazać szkodliwość obwiniania o wszystko białych przez niektóre środowiska społeczne w ameryce, tak samo jak niektóre środowiska dalej obwiniają o wszystko czarnych meksykanów czy latynosów.

#muzyka #rap #hiphop #przemysleniazdupy
Zoriuszka - Tom MacDonald - "Straight White Male"

Ciekawa postać Pan Tom MacDonald...
  • 7
  • Odpowiedz
@no360scope: Wiem, dla niektórych cringe w opór i ciężko się z tym nie zgodzić xD Aczkolwiek mi się od czasu do czasu przyjemnie go słucha w przerwach między czymś "poważniejszym" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zoriuszka: go się nie da brać na poważnie wiedząc o nim coś więcej, widać, że to jest taki niepewny, rzucający hasełkami raperek, który nie potrafi przyjmować hejtu
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: bardzo dobrze, że się hejt za te kawałki na niego wylał, to nie są piosenki przeciwko rasizmowi tylko defensywny pseudo obudzone manifesty z przemyśleniami na poziomie korwina

tom też pewnie cieszy się tym hejtem bo jest tak #!$%@? i cringowy, że gdyby nie te kontrowersje to nikt by na niego nie zwrócił uwagi
  • Odpowiedz