Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś nadal miał wątpliwości czy konie w ekwipunku przyśpieszają podróżowanie na mapie. Teraz to ja mogę ganiać za bandytami


@newerty: Jaka byla predkosc przed koniami, a jaka po koniach? Mi z 4.9 zmienila sie na 4.9, wiec zero roznicy
@Gaelwyn: Mule to wół - one dają dużo do udźwigu (100/szt.) ale prędkości nie dają nic. Dlatego mam i woły, i konie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mając dużo koni (99% to konie zdobywcze) mogę bez problemu gonić jak i uciekać przed armiami i nie trwa to przez całą mapę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jerry664: ale chyba mniej. Tzn trzeba dwa Strugian Trottery kupić żeby podbić prędkość wojska o 0.01. Przy Midlands Palfrey wystarczy jeden koń żeby prędkość podbić o taką samą wartość. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.

#!$%@? mogli w opisie konia dodać o ile podbija prędkość i byłby spokój.
@Draakul: też na początku sprzedawałem i nie miałem świadomości po #!$%@? tyle tych koni mają inne bandy. Myślałem że to jakiś wypełniacz taki. Dopiero po pierwszej bitwie w armii kiedy zbierałem sporo łupów zauważyłem że moja prędkość na mapie znacznie wzrosła dzięki właśnie spore ilości koni w ekwipunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)