Wpis z mikrobloga

Tak ogólnie, jak sobie myślę, co tu niektórzy wypisują, to nic dziwnego, że mirko jest powszechnie uważane w dużej mierze za zbiorowisko stulejek. Niektórym niestety ona za bardzo uciska mózg i muszą przez to dołować ludzi swoimi smutnymi skutkami takiego stanu :(

Jeszcze tylko czekam na pierwszego, co mnie wyzwie od białorycerzy i będziemy mieli typowy obraz wasz ;d Nie zależało mi szczególnie na tym, by jej bronić, ale jak czytam jakie
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Kompletnie nie chodzi mi tutaj o wygląd ponieważ wiem z własnego doświadczenia że p0lki wybierają średniaka byle tylko był anglikiem, hiszpanem czy arabem. I doskonale wiem, że z ich mentalnością jak i zamoznoscia jest dokładnie tak samo jak z mentalnością i zamoznoscia polskich mężczyzn--różnie.
  • Odpowiedz
@aret: nie za bardzo obchodzą mnie te tzw. "p0lki", o których wspominasz (wiem, co się kryje pod tym określeniem, więc od razu piszę, że nie musisz mnie uświadamiać). Choć spodziewałem się, że prędzej czy później, to pojęcie pojawi się w tej dyskusji ;d Nie znam laski, którą wrzuciłem, więc nie bardzo widzi mi się ocenianie jej. To, co mogę ocenić, to IMO dobre poczucie gustu, zresztą po fragmencie mieszkania w
  • Odpowiedz
@aret: gdzie tu widzisz ocenę jej osoby ;d? Oceniam jej gust. Ale skoro ma dobry, to można jakoś tam przypuszczać, że jest w jej osobie coś ciekawego. Pisząc, że nie mam zamiaru jej oceniać, miałem na myśli ocenę tego, czy jest p0lką, czy nie.

Owszem, nie musi być to jej mieszkanie ¯\_(ツ)_/¯ Tak tylko założyłem, w głównej mierze chodziło mi o to, co napisałem wrzucając pierwszego screena :) Myślałem, że
  • Odpowiedz
@yorrick: jak wejdę na tag #modadamska to jest tyle beznadziejnego kontentu, że tak, to w porównaniu z tym, to jest dobra stylówa ;d mi się podoba po prostu czarna kolorystyka, prostota, no i sam fakt spódnicy, której noszenie dla wielu Polek to abstrakcja...
  • Odpowiedz