Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zloty_wkret: ale ja nie siedzę na tinderze, by szukać żony :d ani nawet partnerki. Może jest tak, jak piszesz. Po pierwsze - nie mi oceniać. Po drugie - nie jest to w tej chwili istotne :D jeżeli bym miał myśleć, czy to ktoś dla mnie, to zapewne nie. Nie żebym nie zakładał, że takich jak ja to ona może mieć na pęczki :d profil się wyróżnił, ta stylówka trafia w mój
@pavul0n666: kolejna osoba, która się przypieprza do jej opisu, zupełnie jakbym był jej rzecznikiem, czy coś ¯\_(ツ)_/¯
Mam ją tu bronić, czy jak? Bo mi się to nie widzi :D Ja nie jej opis wrzucam jako to, co mi się spodobało. Mogę jedynie ocenić to wypominanie, że tak sobie to wpisała, jako smutne czepialstwo frustrowanych życiowo stulejek :)
@aret: dziwisz się laskom biorąc pod uwagę jak wielu Polaków, nie dość że jest biednych materialnie, to i umysłowo (zresztą jedno wynika z drugiego), w dodatku będąc mentalnie zacofanymi ;D? Zresztą taka jej postawa przynajmniej nie pozostawia zbyt wielkich złudzeń i chyba lepiej, że odrzuca na wstępie tych, na których nie ma sensu tracić czasu. Po co mają sobie tacy faceci w ogóle robić nadzieję? Ona wręcz robi im przysługę ;d
@tamagotchi: Różowa prawda?
A ty myślisz, że każdy hiszpan, angol czy Włoch jest zajebiscie bogaty, mądry, zaradny,, mentalnie zdrowy itp No nie wydaje mi się. Trochę świata zwiedziłem i trochę ludzi poznałem.
Więc cały to twój wpis to zwykle #!$%@?.
@pavul0n666: napisała tak, jak się jej podoba ¯\(ツ)_/¯ na mnie też lepsze wrażenie zrobiłoby po prostu "prawnik", ale z tego co widzę, to nadal się uczy, więc tak nie do końca by to miało związek z prawdą. A to "lawyer" sobie można po prostu tak luźno potraktować. Czepianie się tego, jest po prostu... zwykłym czepialstwem.
@aret:

Różowa prawda?

Nawet nie chcę myśleć, że faktycznie starasz się mi zasugerować to,