Wpis z mikrobloga

Opłaca się grać w Wiedźmina 3 nie znając kompletnie tego świata, nie grając/nie czytając innych części? Tak, żyłem pod kamieniem i nie wiem nawet co sie w tej grze dzieje jedyne co to mi się strasznie podoba ten system walki (obejrzałem 1 minute gameplaya jakiegoś). Po prostu pytam czy się odnajdę w historii.

#gry #pcmasterrace #pytanie #wiedzmin3
  • 30
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: Namówiłem brata, który jedyne w co grał to w fifę. Jak przemógł się przez pierwsze 2h ( ciężko się przemóc ) to tak go wciągnęło, że trzeba mu było tylko wodę donosic, żeby się chłop przed konsolą nie odwodnił. A ma prawie 30lat, sam się zdziwił że tak go wciągnęło.
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy: kupiłem Wieśka 3 i zagrałem na fali hajpu. Nie czytałem, nie grałem wcześniej - wiedziałem tylko, że takie coś istnieje i jest przedmiotem niemalże kultu. Nie żałuję ani złotówki i ani minuty spędzonej z Geraltem. Żeby dało się "odgrać" grę, to bym to zrobił i #!$%@?ł jeszcze raz, takie to dobre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PaniczPokerowy: nigdy nie zrozumiem co ludzie mają na myśli pytając "czy się opłaca?" w takim kontekście.

Opłacać to się może kupno maseczek jak się zbliża zaraza albo papierów wartościowych a nie granie w grę komputerową.
  • Odpowiedz
@PaniczPokerowy pierwsza część to tragedia, druga jest lepsza ale nieco specyficzna, natomiast trójka to #!$%@? majstersztyk, każdy powinien zagrać w to arcydzieło sztuki komputerowej ()
  • Odpowiedz
@Agemaker: Coo? 1 czesc ma najlepszy słowianski szary klimat, a fabuła nie jest hollywodowa - tzn. nie bawimy sie w ratowanie całego świata, co zreszta imho lepiej pasuje do Klimatu Wieśka.
  • Odpowiedz