Wpis z mikrobloga

hej @KFD_pl czy zmieniliście dostawcę albo jakiś proces w produkcji?

Jakiś czas temu kupiłem u was neutralną cytrulinę, dzisiaj ją otworzyłem i w ogóle nie jest zbrylona. Ma też lżejszy smak (mniej kwaśna).
Podobnie jakiś czas temu zamawiałem kreatynę neutralną i też czuję sporą różnicę w smaku i strukturze proszku.

zawołam ludzi spod #kfd #mikrokoksy #silownia i @Seba_Kot bo może ktoś coś wie i szybciej odpowie
  • 8
@Priya: obstawiam, że po prostu dostałeś świeżą partie, która się jeszcze nie zbryliła. Zresztą co to za różnica czy jest zbrylone, czy nie. Minimalna wilgotność niczemu nie szkodzi. Co do smaku, to jest to może i sensowne pytanie
Zresztą co to za różnica czy jest zbrylone, czy nie.


@maggotbrain15: Chodzi mi o to, ze to dziwnie wygląda, kiedy cytrulina w ogole sie nie zbryla, skoro wg producenta powinna. Troche jakby to nie byl czysty surowiec. A sama cytrulina juz jakis czas stala u mnie na półce, dopiero pare dni temu jak otworzylem
@Priya: Surowce mamy od kilku producentów, dlatego że od wielu miesięcy, nie ma szans na stabilne dostawy od jednego. Mogą się one różnić nieco między sobą ze względu na inną technologię wytwarzania, natomiast zawsze są tym czym powinny. Badamy każdą dostawę.