Wpis z mikrobloga

Zawsze tankuje na Orlenach i zauważyłem, że są stacje lepsze i gorsze. Widziałem takie w których jest sam syf, a zimą zrobiłem ślizg na lodzie bo nawet nie odśnieżyli przed wejściem a najbliższa moja stacja jest bardzo zadbana, czysto w toaletach, obsługa bardzo miła
@Snooopi powiem Ci, ze jak kiedys po prawie calej nocy chlania u kolegi wzialem taka i poprosilem sprzedawce o nawalenie do srodka sosu bwlgijskiego i bbq to calkiem niezla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArchDelux to jest zdjęcie poprzedniej kanapki. Kiedyś robiła ta firma co do Żabki. Ze Słowacji, po przejęciu firmy przez Obajtka, przyszła repolonizacja półki i oto mamy beznadziejne kanapki z Polski. A cena wyższa niż poprzednich lepszych kanapek. Zgaduje, że ktoś kto je produkuje teraz ma powiązania z naszą miłościwe panującą władzą.
@Snooopi A teraz to sobie porównajcie do omnom nom kanapek Gregg's z UK choćby. Chyba nawet taniej o ile pamiętam a w jakości PRZEPAŚĆ.

Ale w PL nikt nie zaprotestuje, konsumenci tolerują wszystko i płacą absurdalne ceny za nic xD