Wpis z mikrobloga

pracuje jako magazynier, dzień wcześniej przeciążyłem plecy i następnego dnia rano nie mogłem nawet założyć skarpetek, nie mówiąc nic o noszeniu towaru w magazynie.


@hiro95: Czyli ma rację zwalniając Cię, nie nadajesz się do takiej pracy. Nie wiem, kto tu jest januszem: pracodawca pozbywający się słabszego pracownika w trudnym dla firmy momencie czy właśnie ten roszczeniowy pracownik? Akcja z niewpuszczanien faktycznie żenująca, więc raczej obydwaj.
@Glikol_Propylenowy: Czemu Januszerką? To już teraz każdy właściciel firmy, który chce kogoś zwolnić jest januszem? Op sam napisał, że szef już dawno chciał go zwolnić, więc może po prostu jest z niego niezadowolony, a nadchodzący kryzys w końcu go zmusił do podjęcia decyzji. Poza tym właściciel firmy ma pełne prawo zatrudniać kogo chce, bo to jego firma. Jak op Cię posłucha to on będzie oszustem, nie szef, a oszustów to #!$%@?ć.
w duzych firmach jeszcze dbaja o takie rzeczy, ale w takich januszexach czesto sa jakies trudne stanowiska gdzie musisz przerzucac dziennie tony jakichs części do samochodów