Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam kiedy cokolwiek sprzedałem na tym #!$%@? olxie. Jak nie janusze z propozycjami tak żenującymi, że nawet nie chce mi się odpisywać to kretyni co umawiają się i nie przyjeżdżają, albo jest kilku obserwujących, ale żaden się nie odezwie nawet po obniżeniu ceny. Tyle rzeczy zalega mi w szafach i zalegać będzie bo niezależnie od tego za ile wystawiasz to i tak nie sprzedasz.

#olx #januszeolx
  • 12
Tyle rzeczy zalega mi w szafach i zalegać będzie bo niezależnie od tego za ile wystawiasz to i tak nie sprzedasz.


@jestfazajestpompajestczad: przesadzasz. Jeśli nic nie sprzedajesz, to problem raczej nie jest w kupujących, tylko w twoich ofertach. Albo sprzedajesz chłam, na który najzwyczajniej w świecie nie ma popytu albo wystawiasz to za zbyt wysoką cenę. Albo jedno i drugie naraz.
@jestfazajestpompajestczad: Ja troche bawie sie w sprzedaz na olx (omijam prowizję z allegro) i da się sprzedać wszystko. Jesli dobra cena, opis to pojdzie- czasem trzeba dłuzej poczekać. Ale faktem jest ze trzeba tez nauczyc sie olewać stosunek januszostwa. Ksiazke mógłbym napisac o sposobach janusza na zbijanie ceny, ich teksty i podejscie. Lub olewacze typu '#!$%@?ę 5 dni ze sprzedającym po czym napiszę, że sie rozmysliłem bo jednak nie mam kasy'.
@jestfazajestpompajestczad: Mam tak od grudnia zeszłego roku. To chyba jakiś atak trolli. Może goście z lombardów próbuja wykończyć ten mały biznes bo włazi im w paradę. Prosze wysłać za pobraniem, to było kiedyś. Teraz jest pytanie czy ogłoszenie jest aktualne. Niby nic ale jak masz po 30,40 takich wiadomości to wkurza na maksa. zwłaszcza że nigdy nie odpisują dalej.
@Jarek_P: Tak chłam ale Januszy to kręci a więc nie chłam. Nie wiesz co gościu sprzedaję a już mu wyjeżdżasz że śmieci opycha. No chyba że to jeden z tych Januszków lombardowych. nawet nie wiesz ile oni tracą na handelku w sieci. Kto ma do dyspozycji setki numerów telefonu? Lombardy. Wiele razy oddzwaniałem po czasie i zawsze odbierała osoba która twierdziła że nic nie wie że komórkę miała w lombardzie w
@Volwerine2010: przeczytaj mój komentarz ponownie, bo chyba nic z niego nie zrozumiałeś. Gość pytał o przyczyny, dla których ma zerową sprzedaż, podałem mu dwie najbardziej prawdopodobne. Pomijam już fakt, że dyskusja odbyła się 3 tygodnie temu.