Wpis z mikrobloga

@Eattrashdiefast: Rob szostke dzieci, to w miare staly dochod 3 k/mc, poza tym w razie potrzeby remontu zawsze mozesz napisac do Polsatu to ci ktos przyjedzie i go zrobi.

Czyste powietrze, nikt nie zawraca ci d--y. Mozna ksiazki nadrobic, seriale poogladac. Uprawiac bieganie. Ziemie.
  • Odpowiedz
@Matti28: myślę, ze nie albo nie do końca wyraziłem się jasno, albo coś źle zinterpretowałeś.
Chodziło mi i to, że żyjąc na wsi też można mieć perspektywy jeśli ma się pomysł na ich realizacje.

A nie o to, że z jakiś powodów chce mieszkac/mieszkam w mieście.

Sam jestem ze wsi i mimo 5 lat mieszkania w duzym mieście powróciłem na wieś bo znaczenie lepiej mi się tu żyje.
  • Odpowiedz
@huntforfur: Na to chyba wygląda. Szczególnie teraz mieszkańcom większych miast będzie tego brakować. I tak już siedzą w małych klitkach, a teraz to już w ogóle nie chciałbym być na ich miejscu i siedzieć w jakiejś Warszawce zamknięty w czterech ścianach małego mieszkanka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Eattrashdiefast: @Eattrashdiefast: pozdro ze wsi w tym okresie.
Żadnego człowieka w promieniu 2km.
A jak tam na mieszkaniu w mieście?

Jak gospodarka tak jebnie że nie będę miał pracy to i tak mamy pola, własne ziemniaki, zboże i warzywa. No i kury i w razie co świniaki i krowę by można hodować jak kilka lat temu.
Nie takie złe te widoki w czasie kryzysu
QBA__ - @Eattrashdiefast: @Eattrashdiefast: pozdro ze wsi w tym okresie. 
Żadnego czł...

źródło: comment_1585482587hb46M4tJQpeOi1bgwDToUA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lanekrasz: no chyba jakies 3 procent ludzi albo i tego nie, wies teraz to miejsce zamieszkania wszedzie daleko i rzadko kiedy jest gdzie wyjsc porobic cokolwiek, jeszcze moze z 15 lat temu ludzie cos robili siali gospodarzyli teraz to wszystko przejely koncerny
  • Odpowiedz
@prze_galant: dokładnie. Sam mieszkam na wsi i jak ktoś coś hoduje to raczej kończy się na kurach. Może kilka osób jeszcze sadzi ziemniaki, sieje zboże, trzyma krowy, świnie. Niektórzy ludzie jak słyszą słowo wieś to w oczach mają obraz z wczesnych lat '00 gdzie w tamtych latach faktycznie było więcej rolnictwa.
Praca i zajęcia to już jak kto się ustawi i co potrafi. Zarobki od minimalnej do takich gdzie programista
  • Odpowiedz