Wpis z mikrobloga

Co powiedzieć mojej różowej, która chce wyskoczyć dziś na miasto z psiapsiółkami żeby tylko połazić i pogadać.. Ja już nie mam siły tłumaczyć łagodnie, że w teraźniejszej sytuacji to jeden z jej najbardziej #!$%@? pomysłów ever. Zaskoczyła mnie tym totalnie. Wiem, że już od dwóch tygodni w domu, to można oszaleć i chce się zobaczyć inne mordy, ale kurde no.. Już jej powtórzyłem, że mogą się zadzwonić przez net, pogadać. Było też kazanie o tym, jak każdy z nas powinien współgrać i każdy ma wpływ na tę sytuacje, ale nie, muszą się spotkać... Tym psiapsiolką też bym suty powykręcał za nakręcanie jaki to niby zajebisty pomysł, bo dawno się nie widziały.. Kobieta niby mądra, ale znajome to rak content czasami. Tak dobrze mi już szło w kwarantannie to teraz pewnie przyniesie nam tu zarazę i kaplica #koronawirus #covid19 #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niewytrzymie
  • 102
  • Odpowiedz
@Parotia: ale gdzie one chcą się spotkać? Wszystkie knajpy, kawiarnie, restauracje czy galerie handlowe pozamykane. U jednej z nich w domu wszystkie się spotykają? Bo jeżeli tak, no to w takim razie bagiety na nie wiele się zdadzą.
  • Odpowiedz
@Parotia: kurłaaa, też miałam się dziś spotkać z laskami że studiów polazic i pogadać i ewentualnie zachlac do zgona na wynajętym mieszkaniu ale wszystko odwołaliśmy już dwa tygodnie temu... Ja nie wiem co niektórzy .aha w głowach....
  • Odpowiedz
@Parotia: wczoraj dzwoni do mnie moja znajoma i mówi, że ma dość tej epidemii. Mówię jej, że mi też już trochę ciężko, ale ja zawsze znajduje sobie jakieś zajęcia w domu i ogólnie da się przeżyć. A ona do mnie, że w sumie to jeszcze ani jednego dnia nie spędziła w domu. I tak opowiada, że wczoraj była na paznokciach, zaraz idzie do fryzjera. A ja takie WTF?!! Generalnie miałam ją
  • Odpowiedz
@Parotia: Zagroź jej, że jeśli wyjdzie, nie spotkacie się przez najbliższe dwa tygodnie. Jeśli wybierze psiapsiułeczki, a potem ewentualnie szpital - to "arwederczi Roma". Będziesz miał przynajmniej kilka tygodni spokoju.
  • Odpowiedz
@Parotia powiedz jej, żeby została bo za tydzień, dwa wszystko wróci do normy. Pojawi się szczepionka, wirus zniknie, zniesione zostaną wszystkie zakazy. Będzie bezpiecznie.
  • Odpowiedz