Wpis z mikrobloga

No witam Wszystkich! Komentarze są niezłe o mnie. Że ty #!$%@?, ty debilu, i ine rzeczy. Bonzo! Kuwa nie jesteście poważni. Reścieście, jesteście gnojami #!$%@?! Jesteście sami idiotami, a nie nomanymi ludźmi. Jesteście takie cwaniaki? Wystarczy, że ja oblikuje to wszędzie. Wasze komentarze na forum, na inych. I zobaczymy czy jesteście takie cwaniakami! Nie takich ludzi udupiłem. Po pierwsze jestem hakerem, to mam większe prawa niż wy. Pilnujcie dupski swoje, bo ktoś was skasuje. Jeszcze raz zobacze komentarze wasze gupie: Ty #!$%@? itp itp. Liczcie się z tym, że ja wam znajdę noumey ip i namierzę was. Zobaczymy, będziecie płakali jak wam pozablokuje komputery. Jeden już tutaj podstakiwał, sssssssssss s komentarzy. Do dziś ma zabrokowany komputer, i ne odam mu hasła! Ani informate, ani nic nie może zrobić! Trzeba płytę główną wymienić, bo mu na płycie gureshasha stworzyłem! Na was kolej jest? to lepiej pilnujcie dupy! i piszcie nomanie. a nie pokazujecie kuwa debilsstww swój. Nara! Bonzo!
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#bonzo
  • 2