Wpis z mikrobloga

#dziendobry Wykop!

Jesteśmy Kubota, czyli dokładnie ta marka, która ponad 25 lat temu wjechała do Polski z najbardziej legendarnymi klapkami jaki ten świat widział. Od jakiegoś czasu lurkujemy na wykopie i dziś nadszedł czas by założyć konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby się odpowiednio przywitać robimy #rozdajo! Mamy dla Was trzy pary klapków Kubota Rzep. Losowanie przez #mirkorandom jutro w okolicach południa. Zielonki biorą udział, ale tylko konta założone przed tym wpisem.

Powodzenia!

  • 231
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubotastore: te klapki to gówno. Tyle ich #!$%@?łem że aż ostatnio stwierdziłem że koniec kupowania tej marki. A byłem wiernym użytkownikiem.
Wystarczy że ktoś idący z tyłu lekko depnie na piętę i po klapku.
@kubotastore skarpety beda w komplecie czy w razie czego trzeba dokupic samemu przed sezonem wakacyjnym? Bo wiadomo, ze na plazy trzeba sie jakos prezentowac... A, no i siatka spolem/biedra, jak to wyglada z Waszej strony?

Pozdrawiam z sentymentem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Być może nie znam się na modzie i markach, ale dla mnie klapki Kubota były jednym z symboli przaśnych lat '90, gdy królowały disco polo, tandetne reklamy i seriale w TV, kolorowe dresy, a do tego bieda i beznadzieja. Gdy słyszę "Kubota" to mam przed oczyma obraz stadionu X-lecia czy innego targowiska, gdzie handluje się tanimi ubraniami z Chin/Turcji, gdzie pośród wielu bud z łóżkami polowymi można natknąć się na takie właśnie