Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem mieć nienawiść do policji.
Pracuję na stacji, która jest czynna codziennie do 22:00 (na terenie prywatny).
Godzina 21:55, po mału trzeba zamykać, pora zakładać łańcuch i słupek na wyjeździe.
Wjechał na stacje radiowóz żeby sobie objechać i wyjechać zawracając.
Jak wyjechali ze stacji to założyłem łańcuch i chciałem kłaść słupek.
Wtedy widzę, że oni jeszcze raz wjechali na stację i się zaczęli rozpędzać w stronę wyjazdu, który był już ogrodzony łańcuchem.
W ostatniej chwili zdjąłem go, radiowóz najechał, okno uchyliło się i wtedy gęba policjanta myślą nieskalana: noo, ale by było.
Czysta, oczywista prowokacja policjantów, którzy zamiast pomagać wolą szkodzić obywatelowi.
Nie ma to jak czuć strach w pobliżu policji, zamiast bezpieczeństwa.
@Sierzant_Bagieta mam nadzieje, że u ciebie na Komendzie są ludzie, którzy mieli powołanie do pracy, a nie chęć wywyższania się nad każdym.

#policja #polska #januszepolicji
  • 15
  • Odpowiedz
@Denial94: Tam nie idą mądrzy ludzie, albo którym zależy. Poza tym to nie praca, a "służba". Większość to polmozgi co w szkole mieli zabierane kanapki, ale tata załatwił. Operacyjni jak bagieta są jeszcze lepsi. I te ich metody zastraszania :-D "w więzieniu będziesz ruchany w dupę". Czasami myślę że oni tam codziennie się zbierają w jakimś pomieszczeniu i wszyscy walą w dupę. Wali od nich na kilometr pedalstwem. Poza tym, to
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: no i tu w sumie nie mam nic przeciwko. Tylko brak konsekwencji sprawia, że tam idą też "myslący inaczej".
Bo nie oszukujmy się, policjantowi za błąd nic się nie stanie, za przestępstwo też nic mu się nie stanie.
Dopiero jak sprawa będzie nagłośniona przez wszystkie stacje telewizyjne to wtedy dostanie 1/4 kary
  • Odpowiedz
@Denial94: Ja za to mam nadzieje ze przestaniesz sie ludzic ze bagieta czy inni wykopowi funkcjonariusze sa "porzadni", ze to jest cos innego od najgorszych postaw prezentowanych przez policje w mediach, nawet jezeli maja jakies resztki przyzwoitosci i moralnosci to uswiadamiam Ciebie ze wpadli miedzy wrony i beda krakac jak one!
Od czasu do czasu "pokazujac"w social-mediach ze oni to tacy zli nie sa i stoja po stronie obywatela, ze dzielnie
eARLq3 - @Denial94: Ja za to mam nadzieje ze przestaniesz sie ludzic ze bagieta czy i...

źródło: comment_1585306066Zakn4aEuQruUg0FDW5Dw9w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz