Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi skąd się biorą tacy ludzie? Na jakiej zasadzie to działa? Bo nie potrafię tego ogarnąć.

Moja znajoma lat 35+, własny zakład, ogólnie kumata. Od kilku dni wysyła mi uparcie teksty, artykuły, filmiki o teoriach spiskowych wokół koronawirusa. Generalnie według niej, a jest święcie przekonana, że to prawda i próbuje mnie przekonać, to: nie ma żadnego wirusa, to światowy spisek, który ma za zadanie ukryć coś gorszego. Liczby z ofiarami to ściema, zdjęcia z Włoch są preparowane, ciężarówki wojskowe nie wożą trumny, a zapewne broń przeciwko ludności. Jednocześnie: za objawy chorobowe nie odpowiada koronawirus, a sieć 5g. A poza tym to wszystko po to żeby nas wszystkich przymusowo zaszczepić i wszczepić chipy, aby przejąć nad ludźmi kontrolę. I klasycznie, na grypę umiera co roku...blabla.

Nie mam już siły dyskutować z nią na poziomie albo obracać w żart. Jeszcze trochę i jej napiszę, że po prostu ją #!$%@?ło. W dodatku moja teściowa przejawia to samo. Jprdl.
Niech to się szybciej skończy i niech ludzie wrócą do roboty, bo od tego siedzenia ba dupie, to się we łbach im popier...o.

#covid19 #koronawirus #2019ncov
  • 7
@megawatt: zastanawia mnie mechanizm działania, kto jest na to podatny. No dramat. Wygląda na to, że wystarczy wymyślić jakąś teorię z dupy i podać dalej. Właśnie mi napisała, że wirus to powód żeby nas zamknąć w domach, a w tym czasie na dachach budynków będą montować anteny do 5G żeby potem sterować nami tymi czipami co nam wszczepią w przymusowych szczepionkach na covid. Kto to kur*a wymyśla??! xD
Wygląda na to, że wystarczy wymyślić jakąś teorię z dupy i podać dalej. Właśnie mi napisała, że wirus to powód żeby nas zamknąć w domach, a w tym czasie na dachach budynków będą montować anteny do 5G


@UczulonaNaAbsurd: Ze wszystkich teorii spiskowych najbardziej podoba mi się ta że ta cała pandemia jest po to by zmusić ludzi do siedzenia w domach żeby służby mogły cichaczem wymienić baterie w ptakach xD
https://www.wykop.pl/wpis/48186199/ze-wszystkich-teorii-spiskowych-najbardziej-podoba/