Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 24 lata i od ponad dziesięciu lat nie mogę pogodzić się ze swoją płcią. Wiem,że zaraz polega się hejty na temat LGBT itp ale mówię to co mi leży na sercu. Kiedy przeglądam dział #nfsw to czuję zazdrość i niemoc bo chciałbym wyglądać tak nieskazitelnie, pięknie i zmysłowo jak kobiety na tych zdjęciach. Wiem,że mógłbym poddać się operacji plastycznej ale w moim przypadku to nie wchodzi w grę bo po pierwsze brak funduszy, po drugie rodzina by się mnie wyrzekła a po trzecie to jednak efekt nie jest taki jak oryginał i tylko natura może wyrzeźbić takie cudowne obrazy. Oddałbym wszystko żeby urodzić się kobieta ale jedyne co mogę zrobić to żyć dalej swoim życiem i patrzeć z zafascynowaniem na otaczające mnie kobiety i ich codzienne życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 7
  • Odpowiedz
po pierwsze brak funduszy, po drugie rodzina by się mnie wyrzekła a po trzecie to jednak efekt nie jest taki jak oryginał i tylko natura może wyrzeźbić takie cudowne obrazy


@AnonimoweMirkoWyznania:

ad 1 - jeśli to faktycznie kwestia niedopasowania płci (czy jak to się tam nazywa dokładnie) to nigdy nie będziesz szczęśliwy(a?) dopóki tego nie zmienisz. Więc powinieneś/nnaś skupić się na tym, by operację tę przeprowadzić i zebrać na to fundusze
  • Odpowiedz