Wpis z mikrobloga

@piotrek2oo9: jak jest ze zwrotem kasy, jak kupowalo sie przez przelewy24?

ja tez czekam od 11 lutego na paczke

A wykupiłeś ubezpieczenie? Jak nie to trochę lipa. Piszesz do Gearbest, jak oddadzą to tylko w punktach GB
@piotrek2oo9: Dla ciekawskich opowiedz na pytanie dlaczego przesyłki euexpdpdp o końcówkach numerów ... 77022 - ...77122
stoją w miejscu od miesiąca:

Dziękuję za Twoją wiadomość.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Może wystąpić opóźnienie między skanowaniem zdarzeń a aktualizacjami witryny.

Skontaktowaliśmy się z agencją wysyłkową, aby to sprawdzić. A agencja wysyłkowa potrzebuje około 10-15 dni roboczych, aby śledzić paczkę od jej końca.

Po uzyskaniu wyniku podejmiemy dalsze działania.

Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość.
"
Skontaktowaliśmy się z agencją wysyłkową, aby to sprawdzić. A agencja wysyłkowa potrzebuje około 10-15 dni roboczych, aby śledzić paczkę od jej końca."

Tego zdania nie rozumiem... O co chodzi?
@piotrek2oo9: Sam nie jestem pewien

Oznacza to tyle, żebym się wypchał i nie zawracał im głowy. Kupują po prostu czas.
Bo wiadomość wczasniej napisali :

"Informacje o dostawie zostaną zaktualizowane, gdy dotrze do centrum.

Może wystąpić opóźnienie między skanowaniem zdarzeń a aktualizacjami witryny.

Większość paczek zostanie odebranych w przewidywanym czasie dostawy. Proszę na to zaczekać."

Mówiąc szczerze, jestem przekonany że powód jest bardzo prozaiczny.
Cebuluja na transporcie, nie mają dużo zamówień
@piotrek2oo9: No właśnie, i tu robi się już lekko chińsko.
Przy składaniu zamówienia, widniało info 10 - 18 dni (robocze)
W potwierdzeniu zamówienia, tym z maile, już zmienili na 15-25.
Kij im w oko, pomyślałem, prześledziłem wcześniejsze zamówienia innych
ludziow, i zobaczyłem że na ogół trwa to 12-15 dni kalendarzowych.
No to heya, kupiłem ubezpieczenie (bo zapłaciłem ponad 1100$) i czekam.

A dokładnie to
19.02 Płatność accept
26.02 Wysyłka
9.03 BUD
@piotrek2oo9: No właśnie, i tu robi się już lekko chińsko.

Przy składaniu zamówienia, widniało info 10 - 18 dni (robocze)
W potwierdzeniu zamówienia, tym z maile, już zmienili na 15-25.
Kij im w oko, pomyślałem, prześledziłem wcześniejsze zamówienia innych
ludziow, i zobaczyłem że na ogół trwa to 12-15 dni kalendarzowych.
No to heya, kupiłem ubezpieczenie (bo zapłaciłem ponad 1100$) i czekam.

A dokładnie to
19.02 Płatność accept
26.02 Wysyłka
9.03 BUD
@HeniekZdzialek: myslalem ze w zaleznosci od kuriera to paczki ida inna droga jak to bylo kiedys, a wychodzi na to ze i dpd i dhl idzie przez BUD do DE troche lipa. Ciekawe jak BG

GB ma 45 dni roboczych na dostarczenie paczki (Priority tez) i po takim czasie zajmuje się tematem
wczesnej przesyłają ten sam tekst odpowiedzi.
@piotrek2oo9:
@muzyczna_perelka: Obawiam się że jesteśmy w bardzo niekorzystnej sytuacji z powodu pandemii oczywiście. To będzie kwalifikowane jako siła wyższa ( katastrofa naturalna) co zapisane jest w regulaminie.
Węgry raz zamykają granice, raz otwierają, nie wpuszczają, bądź wpuszczają pojedynczo spedytorów do magazynów itp.
Mamy pecha i tyle.
Ciekawe tylko ile to zamieszanie będzie trwało i jak się zakończy.
@HeniekZdzialek:@HeniekZdzialek: w moim przypadku paczka jest w BUD od połowy lutego wiec jeszcze przed tymi zawirowaniami na granicach, chociaż ludzie pisali ze juz wczesnej duze opóźnienia były na tej trasie.

GB napisal zeby poczekac do konca tego terminu, jak nie to PayPal raczej zakonczy temat, chociaz bardziej zalezy mi na paczce. Prawdopodobnie transport z BUD do DE to kolej wiec obawiam sie ze to moze jeszcze sie zejsc.
@barto068: chyba nasze telefony leżą na tej samej palecie, bo identyczne godziny mamy wysyłek na całym zamówieniu, z tym że ja kupowałem 4dni później, więc musiały wyjść razem z Chin. Po 60 dniach robię zwrot z paypala, cierpliwość mi się skończyła