Wpis z mikrobloga

@szoppraczz: ja właśnie też ... Jeśli mogę cię prosić, daj znac co udało ci się załatwić z BG co do zwrotu kasy. u mnie to dopiero trzy tygodnie, ale coś czuję że może byćkiepsko ;/
  • Odpowiedz
@szoppraczz: jak paczka nie dojdzie to dostaniesz zwrot na portfel GB - nie sadze zeby cos sie zmienilo w tej kwestii od czasu jak mialem taka sytuacje kilka miesiecy temu. GB jest akurat uczciwy jezeli chodzi o jakies gwarancje czy zwrotu, jedyny minus ze kase bedzesz musial wydac u nich, dostaniesz tez jakies pkt w ramach przeprosin ale nie wiem czy w praktyce mozna je na cos sensownie wydac bo
  • Odpowiedz
Węgry, Paczka przybyła na lotnisko.
2020-03-09 06:00:07
Hongkong, odszedł Hongkong Sorting Center.
2020-03-08 18:00:35
Hongkong, przybył do centrum sortowania Hongkong.
2020-03-07 18:00:33
  • Odpowiedz
@szoppraczz: Oczywista sprawa! Ja zamówiłem bardzo delikatny projektor laserowy z milionami mikro lusterek upakowanymi na paru centymetrach. Nie wiem jak i gdzie przechowują paczki, ale obawiam się że takie podejście do tematu, może się odbić na sprzęcie.
No i tylko chinole to produkują więc wyjścia nie miałem.
Sony ma takie do kupienia na miejscu, ale za 25 tyś, więc ten, tego..
  • Odpowiedz
Ja się wkopałam na własne życzenie... Miałam telefon kupić w PL ale weszła promocja na GB to pomyślałem że zawsze to trochę taniej, a nie spieszy mi się aż tak żeby dwa tygodnie poczekać... To mam zamiast dwóch tygodnie albo 60 dni albo w cale ;/
  • Odpowiedz