Wpis z mikrobloga

@chuckmls: tak obserwuję jak użytkownicy macOS obsługują kompa... utwierdzam się w przekonaniu, że znaczna ich część to ameby umysłowe.
Serio nie umiecie robić zrzutów ekranu?
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: a to co w zdjęciach wrzuciłem da radę? Nie jestem pewien sztangi, miałem zagwozdkę ława/power rack ale zdecydowałem się na lepszą ławę (szeroką z asekuracją). Nie wiem czy dobrze myślę, bo klatę prostą do szrugsów mogę do 1000 znaleźć. Ciężar póki co taki, 210 w sumie bo jestem na rehabilitacji po złamaniu nogi więc i tak nie mogę więcej, a ja coś to się dokupi.
  • Odpowiedz
dokładnie, więcej osiągnę imho, niby 110 karnet, ale do tego za każdym razem 24 km autem. Czasy nastały żeby robić napięcie w domu :)


@chuckmls: Aj, jakbym nie miał własnej siłki, to zrobiłbym wszystko żeby ją mieć, niesamowity luksus jak dla mnie i ogromne możliwości :)

Moim zdaniem taka ławka "zawodnicza" powiedzmy nie jest potrzebna. Priorytetem jest jednak według mnie rack, szczególnie jak ćwiczysz sam.
Rack, sztanga, ławka, obciążenie. Tak
  • Odpowiedz
@avoner: tłumaczę, zrobiłem zdj ekranu, poszedłem na balkon zapalić i pisałem posta do ludzi z tagu. Tyle. 2 kliknięcia aparatu na telefonie. Jak coś dodasz konkretnego w temacie to Ci mogę zrobić prawdziwe screeny.
  • Odpowiedz
@marcin-kosobudzki: szłyszałem o 6zł na kg, dasz link? Jeśli mam być szczery mam lichą podłogę i 2 bumpery 25kg hms przez to dodałem bo są szerokie i jakbym miał łupać w podłogę to mogą coś mi tam ją oszczędzić
  • Odpowiedz