Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz #pielegnacja

Siedzę u mamy która używa tak agresywnych mydeł i ma tak kiepską wodę, że moja tłusta skóra na ciele jest nagle sucha i pęka wtfXD Z twarzą sobie poradziłam bo mam świetną pielęgnację ale może polecicie jakiś olejek do kąpieli albo sól, peeling? Nie wiem co nie przesusza skóry i nadaje się do wanny.

W grę tylko wchodzi tylko ezebra albo Rossman ew. Jakiś sklep z darmową dostawą paczkomatem.

Przy okazji szukam jakiejś super maseczki ujędrniającej/nawilżającej. Do tej pory kupowałam sprawdzone w Kontigo a tutaj ni ma stacjonarnie:(
  • 13
@daddyissues_ zamiast mydeł czy żeli myj się płynem do higieny intymnej bez sls (facelle dostaniesz w kazdym rosamanie albo kup jeden z biedronkowych tylko sprawdź sklad bo z serii tylko jeden ma dobry sklad), ewentualnie kostka dove. Tez kupisz wszędzie. I po myciu obowiązkowo jakieś mazidło albo chociaż oliwa z oliwek
@daddyissues_: cokolwiek bez SLS kup, jak lubisz ładnie pachnieć, to ten żl pachnie jak czekolada (serio): https://www.ceneo.pl/43500878

maseczkę zrób sama, weź jogurt naturalny, zamów skądkolwiek glinkę dopasowaną do cery (najlepiej biała/różowa), dodaj spirulinę i gotowę. Próbowałam mnóstwa masek i ta zdecydowanie wygrywa, jeśli chodzi o nawilżenie, a cenowo wychodzi z 50 gr na jedno nałożenie :P