Wpis z mikrobloga

@joolekk: no tak, bo czasami trzeba mieć kamerki i je przełączać albo na siebie albo na to co się pisze ... wiec najwygodniej na telefonie
  • Odpowiedz
Nauczycieli #!$%@?, librus sie juz raz #!$%@? na plecki, swoja droga nie wiem po co im te kamerki
  • Odpowiedz
@kamil1230: ogólnie nie lubię zcentralizowanych rozwiązań microsoftu, uważam że kod na który wydajemy publiczne pieniądze powinien być publiczny i możliwy do hostowania samodzielnie.
teamsy z tego co wiem lagują mocno teraz bo im kilkadziesiąt milionów userów przybyło w tak krótkim czasie i nie dają rady do końca ze skalowaniem infrastruktury.
ale z mojej, dosyć rzadkiej perspektywy: jako że jestem osobą transpłciową, to patrzenie na moje urzędowe imię (i wiedza o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ow3n: zoom to najlepsza aplikacja, co Ty gadasz... W Skandynawii nauczyciele z uniwesystetow muzycznych korzystają wyłącznie z zooma bo nie #!$%@? tak jakości i jako jedna z niewielu zachowuje jakiś standard dźwięku.
  • Odpowiedz
@Ow3n: chyba jako jedyny z wymienionych daje radę przy wideo konferencji na 100 osób - z wymienionych wyżej jest zdecydowanie najsensowniejszy.
  • Odpowiedz