Wpis z mikrobloga

Siema Wiślackie świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj wrzuciłem screena że gram w Football Managera Wisłą Kraków, a @kanapka_z_keczapem: napisał:

"Utwórz tag i relacjonuj bieszącą sytuację, fajnie by się czytało."


Zaplusowali to nawet @tr0llski @Aerwin @Wstaw_tu_login @4lord @joolekk

Bylibyście zainteresowanie takimi wpisami?
Nie ukrywam że nie gram w 20 tak jak zazwyczaj że wszystko analizuje, raczej gram swobodnie - dla funu, szczególnie że nie mam jej kupionej i korzystam z darmowego dostępu, stąd nie wiem czy z początkiem kwietnia seria by się nie urwała.

Dajcie znać plusując. Jeśli pomysł się przyjmię to będę wrzucał perypetie pod tagiem #wislakrakow oraz #spidermanager co by można było zablokować.
  • 11
@SpiderFYM: A sciągnąłeś kogo konkretnego? W 1 sezonie, nie da się nikogo fajnego nakłonić xD W sumie nie ma takich potrzeb nawet, dobry skład, Tupta, Turgeman (u mnie na skrzydle - rezerwowy), czekam na przebudzenie Wojtkowskiego, ale środek Basha, Savicevic i Zukov dają radę, a jeszcze Chuca w obwodzie ;d Z młodych to powoli wprowadzam czasem Korczyka i Bukse, a podstawowy młody Polak to Hołownia ;d
@pandafix: w 1 sezonie nikogo nie ściągnąłem bo $$$. Teraz mam okres przygotowawczy do kolejnego sezonu, zwiększono mi budżet płacowy, więc zmodyfikowałem go tak abym miał kasę na transfery. Póki co złożyłem 2 oferty.
Nadal jednak szukam napastnika i lewego obrońcy. Defensywny pomocnik też by się przydał.