Wpis z mikrobloga

#!$%@?, muszę prowadzić te całe lekcje online z klasami 0-3 i wcale nie jestem zachwycona.
Przecież te smarki nie ogarniają czym jest przeglądarka albo jak włączyć jakiś link, może tylko te, co chodzą do mnie na kółko, bo wtedy częściej idziemy się uczyć na kompach. Dobrze, że trochę mam pomysłów na prezentacje, pioseneczki itede, ale ile można?
#eszkola #lekcjeonline #szkola #gorzkiezale #nauczyciele
  • 20
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: To chyba nie jest tak, że "MEN każe", MEN ustala tylko uczenie na odległość. Do tej pory wysyłaliśmy materiały do druku, jak na jakimś przedmiocie jest książka, to które zadania, ja robiłam prezentacje, wysyłałam piosenki, gry online do ćwiczeń słownictwa itd.
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: Podstawę mam przerobioną w sumie w każdej klasie oprócz zerówki. Słów znają więcej niż niejeden ośmioklasista. Cóż, chyba będę szła w jakąś prostą gramę, dalsze poszerzanie słownictwa i nowe tematy ¯\_(ツ)_/¯ Ogólnie uczniowie są spoko w większości, rodzice są spoko w większości, ale zawsze się w tych grupach znajdą takie elementy, że można się zachlastać.
  • Odpowiedz
@george_prosto_z_drzewa: Uwaga, hit: kiedyś na zebraniu rodziców któraś madka powiedziała, że jej dziecko musi do psychologa chodzić, bo inne dziecko z tej klasy zaprosiło tylko 5 kolegów na urodziny, a pozostałych i JEJ BOMBELKA nie
  • Odpowiedz