Wpis z mikrobloga

#grafjon

10. Późna porą już jest! :D

Dalej lecimy z panem DIASKO. Prawdopodobieństwo, że tam mieszka pan DIASKO wynosi w przybliżeniu 99%, nie mówię, że w tym bloku, czy w tym osiedlu, no i czy w tym mieście, ale na pewno w Polsce! Znaczy na ~99%.

No dobrze, ale teraz przeanalizujmy dokładnie ten wrzut:

Z wcześniejszych jego prac (a może i z późniejszych, wszak zielony wrzut ma datę 2013r.) widać, że doskonale radzi sobie z dopasowywaniem kolorów, to mnie najbardziej w tym wszystkim zachwyca. Jego pracę które wybrałem robione są klasycznym stylem, nie ma żadnych fikuśnych "transów". Ale co do tego wrzutu, wygląda na robiony w celach patriotycznych wszak jest prawie biało czerwony. Zaznaczam, że obok na kiosku czy sklepie, jest wrzut ku pamięci jakiegoś pułku powstańców. Nie dziwił bym się jak by DIASKO maczał w tym palce. No ale dobrze, zrobienie z A takiego zakrętu do kropki nad I, ciekawe, wyszło mu bardzo ładnie, niestety zdjęcie robione z daleka myślałem, że wyszło lepiej a już sam nie pamiętam, ale na zdjęciu widać jakąś minkę zrobioną z kropki :} Połączenie SK niby nic nadzwyczajnego, ale szczególne jest bardzo krótkie K, Noo i zakończenie, czyli O Można się pomyśleć, że to C ale pamiętając z innego wrzutu zamiast "K" użył "C" więc może to jest jakiś przedsmak, czy posmak zamiany K na C. A może to wyznanie miłości ? Te I wygląda trochę jak serce :} , No ale patrząc dalej strzałka na początku wrzutu, może być literką I więc cały wrzut czytamy jako "I Diasko" :) No i wyraźnie choć za sosnom widać jego Tag aureola nad S? dwie kreski nad O ? Muszę to jeszcze zbadać.

EDIT:


Pobierz herejon - #grafjon

10. Późna porą już jest! :D 

Dalej lecimy z panem DIASKO. Prawdo...
źródło: comment_wyxtj89Ow1L8luGxcFm2zzwhi0lz5HU1.jpg