Wpis z mikrobloga

@SzydercaBabilonu @buking @Fearaneruial

Ja tylko przypomnę, że ludziom którzy w czasie 2 wojny światowej przemycali i sprzedawali z dużą marżą żywność chciano u nas stawiać pomniki za uratowanie tysięcy żyć. Dalej są takie projekty. Cieszcie się, że w ogóle macie dostęp.

Cena nie jest dyktowana przez to jak ciężko jest coś zrobić, tylko ile ludzie są gotowi zapłacić. Miejcie pretensję do wykupujących te produkty a nie do sprzedawców. Równie dobrze możecie zakazać
  • Odpowiedz
@SzydercaBabilonu Kompletnie nie zrozumiałeś o czym ja mówię. Jakbym ja ci coś pokazywał, a ty patrzysz w przeciwną stronę. Jeszcze raz, krócej.

Porównuję fakt, że sprzedawanie za duże pieniądze czegoś co jest ci całkowicie potrzebne, bez czego umrzesz (jedzenie), jest akceptowalne, natomiast sprzedawanie za duże pieniądze czegoś co jest przydatne i może ci pomóc nie wiedzieć czemu nie jest akceptowalne

Daj człowiekowi zarabiać. Zazdrościsz mu? Jak ci się nie podoba cena to
  • Odpowiedz
bzdura tu jest czyste zarabianie na naiwnych. takie maski sa na allegro nawet 5zl za sztuke. O zelu nawet nie wspomnę

Porównujesz przemycanie i narażanie życia podczas wojny do tego? kpina


@SzydercaBabilonu: miały być po 5 znalazłeś po 10 i trzeba jeszcze na poczekać na wysyłkę/dostawę niewiadomo ile.
Zupełnie to samo.... jesteś pewnie jednym z tych co kupował na allie żeby zaoszczędzić kilka zł, ale za to poczekać miesiąc albo dwa.
  • Odpowiedz