Wpis z mikrobloga

Jest jakiś patent na ominięcie ,,skryptu"? który podczas oglądania filmiku w przeglądarce wykrywa to, że przełączam się na inną kartę, minimalizuje okno przeglądarki itp. i się zatrzymuje? Po prostu trzeba oglądać ten filmik i nie mogę nic innego zrobić na komputerze w tym momencie. Muszę ,,obejrzeć'' kilka godzin takich filmików i po prostu chciałbym, żeby to leciało w tle. Te filmiki odtwarzają się w flashplayer
#programowanie #it #komputery #programista15k
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek_1984: mam jeden monitor chyb, ze chodzi o jakaś sztuczkę z tworzeniem drugiego.
Dodatkowym problemem jest to, ze co jakiś czas filmik się zatrzymuje i muszę kliknąć w czerwona kropkę w różnych miejscach filmiki żeby się nie zatrzymał
  • Odpowiedz
@lukasz_r128 @wacek_1984 ale właśnie zrobiłem podział pulpitu na 2 i mam dwie różne przeglądarki obok siebie rownolegle i gdy tylko przejdę na druga to filmik sam się zatrzymuje. W dodatku nawet podczas oglądania filmiku co kilkadziesiąt sekund pojawi się czerwona kropka która odlicza kilka sekund i filmik się automatycznie zatrzymuje, muszę obserwować filmik i w nią klikać by filmik leciał dalej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@totalschade: a może warto ten kurs przesłuchać :)
Ja bym go uruchomił na innym komputerze, albo czytał podczas tego ksiezke albo oglądał Netflixa na telewizorze
  • Odpowiedz
@zibizz1: No właśnie już kiedyś ten kurs robiłem a teraz znowu trzeba, trwa ponad 4h
Odpalilbym na drugim ale co jakieś kilkadziesiąt sekund pojawia się na ekranie na zmianę w różnych miejscach kropka w która trzeba kliknąć w ciągu kilka sekund bo jak nie to filmik się zatrzymuje, wiec itak się zbytnio nie idzie skupić na niczym bo albo trzeba się patrzeć na ekran czy filmik się juz zatrzymał żeby
  • Odpowiedz