Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakichś fanów #smartfon firmy #motorola ? #kiciochpyta

Zepsułem trzeci z kolei:( Miałem G5, G6 i G7. Zarabiają na mnie, bo szybciej psuję telefony niż zaplanowany czas życia produktu. Przymierzam się do kupienia G8 power, ale szukając ofert trafiłem na serię Moto One. Z tego co zauważyłem to zasadniczą różnicą jest, że nie-najtańsze Moto One są zbudowane na procesorze Samsunga, a Moto G standardowo na #snapdragon

Miał ktoś do czynienia z jedną i drugą serią? Zastanawiam się, czy jest sens dokładać dwie stówy do serii One, np do OneAction, zamiast brać G8.
  • 17
@ks2m: Prawda. Patrzyłem na OneVision. Najlepsze, że jest w promocji do północy, o 230zł taniej i wychodzi za tyle samo co G8

Ale nadal nie wiem, które lepsze: One czy G...

@reakwon: Szkło ma jakieś lepsze? Bo zawodowo tłukę wyświetlacze
@kaef_v2: też mam One Action od kilku miesięcy i jest bardzo fajnie. Brakuje trybu nocnego (imo na siłę wycięty żeby Vision coś miała więcej do zaoferowania) i bateria max dzień wytrzyma. Poza tym nic nie tnie, proporcje ekranu pasują mi zdecydowanie bardziej od standardowych, a na dziurę od aparatu nie zwracam uwagi. Teraz kosztuje 2x mniej niż jak ja kupowałem, za taką kasę kupiłbym znowu bez wahania :) teraz jest za
@Gummy: W moto nigdy nic nie cięło:)

Jestem prawie pewien, że G8 to będzie uniwersalny kombajn na miarę naszych czasów, jak każdy poprzedni z serii. No i jeśli One, to brałbym OneVision. Trudny wybór... Mam jednego kafla cebulionów na telefon ze średniej półki, a ile przycebulę na promocjach, to moje:)
@kaef_v2: To mój czwarty smartfon Motoroli i pewnie 10 telefon tej marki łącznie. Kolejny też będzie od Moto :P

G8 na pewno będzie bardziej uniwersalny i bateria uciągnie zdecydowanie dłużej niż w mojej Action. Sprawdzaj Peppera, może trafi się jakaś promka :)
@kaef_v2: specjalnie teraz ponaciskalem wszedzie i nic nie trzeszczy, przyciski wydaja przyjemny, glosny klik, tyl jest z plastiku ale lekko sprawia wrazenie szklanego, jedyny minus jaki widze to minimalnie ciemniejszy ekran przy tej dziurze w ekranie
@kaef_v2: @Bartex16: potwierdzam - wszystko trzyma się sztywno nawet po wielu upadkach. Koło dziury na aparat ekran jest minimalnie ciemniejszy - ten typ tak ma :/ Czytnik linii papilarnych działa szybko i dobrze identyfikuje palucha. Wiadomo, mokrego albo mocno uwalonego nie rozpozna ;)