Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Moja siostra ma internet mobilny od Oragne i tak jej się ścina, że nie jest w stanie pracować(księgowa). Nie ma u niej możliwości podpięcia kabla bo zadupie na Prokocimiu w #krakow. Jest tu jakiś specjalista, który wie jak można na nich wymusić pomoc z tym bądź zadośćuczynienie? Narazie wszelkie kontakty z infolinią kończą się na "przykro mi ale nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić" ().

#internet #lte #orange #prawo
  • 11
@Jelonn: rozwiązać umowę. Jak tak na playu próbowałem wymusić wywiązywanie się z umowy to łaskawie zaproponowali rozwiązanie umowy bez żadnych konsekwencji, bo nie zamierzają nic zrobić w tym kierunku by w Krakowie był ich zasięg.
@Jelonn: Jesteś pewien, ze w umowie jest określona prędkość? Bo mam abo na Orange i na 100% nie ma żadnej gwarancji prędkości i połączenia związanego z lokalizacja. Tmobile nie rozwiązywało umów na internet mobilny nawet jeśli tego połączenia nie było w ogóle np na teren wiejskich.
@Jelonn: Jaki modem? taki dongiel wpinany w laptopa czy coś większego? Dongle często się przegrzewają i ograniczają prędkość. Jeżeli normalny modem to sprawdź czy faktycznie obsługuje 4G/LTE i jak ma wejście na zewnętrzną antenę to warto rozwazyć zakup takiej żeby poprawić odbiór np. antena na zewnątrz, kabel przez okno i modem już w mieszkaniu daje sieć na wifi.
@Jelonn: W ogolę mobilny internet to chory pomysł.... Dziwi mnie ze ludzie to wybieraj a późnej są takie haczyki. Nic nie da się zrobić atena jest przeciążona bo ludzie myśleli ze LTE jest taki sam jak kabel.