Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga- w Biedronce kolejne fajne wino za grosze. Zazwyczaj boję sie eksperymentow w takiej cenie, bo często wino okazuje się miec smak i zapach gumowego węża. natomiast tutaj strzal sie okazał trafiony - Portugalskie Encostas de Favaios - fajne, mocno owocowe, kwiatowe, lekkie i przyjemne. Bukiet turbo owocowy- kawon, brzoskwinia. Ma fajne zakonczenie, po lyku zostaje fajny, brzoskwiniowy posmak. Polecam absolutnie, za tę cenę - zwłaszcza.

Sklep: Biedronka

Cena: 12,99

#winotest #pijzwyopem #wino
Pobierz gugas - Uwaga, uwaga- w Biedronce kolejne fajne wino za grosze. Zazwyczaj boję sie ek...
źródło: comment_MSPwlvZzq8Z7RHvY2r01MFIOeafyYYdK.jpg
  • 14
@gugas: Trochę się zakręciłem kiedyś o hurtownię alko w Irlandii i powiem Ci że cena normalna. W imporcie płacą za butelkę €3 - €5 euro. Dopiero potem dystrybutor/hurtownik/sprzedawca sobie dolicza marżę "od marki" i Ci wychodzi jakaś #!$%@? cena. Tak że ja bym się ceną nie sugerował.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich winach - są lepsze i droższe. Ale zwykłe dobre wino może kosztować €3 - €4 i nic w
@gugas: a... no chyba że letnia pijka :D

trochę mi jednak smaka na wino narobiłaś, mam w barku tylko Falue z biedronki i nie chce mi się jej chłodzić a picie dziś wina w temperaturze "pokojowej" mogłoby być lekko hardkorowe
@gugas: czerwone, czerwone ...jak już pisałem białych nie tykam, no chyba że małżonkę ogarnie fantazja i zrobi sushi, to do ryby jakoś lepiej białym usta płukać :)