Jegwan Jegwan 23.03.2020, 06:55:15 3 + @soxn: 112 to jest numer do CPR-u, a nie na pogotowie. Ha tfu na tych patoli co obrażają ludzi nie mając zielonego pojęcia jak funkcjonuje świat wokół.
andrewasos andrewasos 23.03.2020, 07:13:09 0 + @soxn: w zyciu nie mialem problemu ze 112, czy chcialem pogotowie czy policje. To teraz ameby z bolem gardla juz na 112 dzwonia?:D
patqu patqu 23.03.2020, 07:15:53 via iOS 0 + To samo. Jestem na domowej kwarantannie po przybyciu z zagranicy i nikt nic nie wie jak to ma wyglądać papierkowa. Ani sanepid ani w pracy
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link