Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soxn: 112 to jest numer do CPR-u, a nie na pogotowie. Ha tfu na tych patoli co obrażają ludzi nie mając zielonego pojęcia jak funkcjonuje świat wokół.
  • Odpowiedz
To samo. Jestem na domowej kwarantannie po przybyciu z zagranicy i nikt nic nie wie jak to ma wyglądać papierkowa. Ani sanepid ani w pracy
  • Odpowiedz