Wpis z mikrobloga

Witam. Czy ktoś posiada telefon Google Pixel 4?
Chciałbym zapytać jak się go Wam użytkuje?
Jakie etui i sluchawki polecacie?

Zamówiłem telefon z Amazonu i troche sram bo widzę ze opinie mega podzielone co do telefonu przede wszystkim baterii

#pixel #pixel2 #googlepixel #android #smartfon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek952: mam go.
Potwierdzam wszelkie recenzje, ten telefon można kochać i nienawidzić. Ja im dłużej go używam tym bardziej jestem zadowolony. Wziąłem z Amazon i w razie czego mogę oddać. Zdjęcia świetna, a zdjęcia astro nocą to bajka. Cały czas go eksploatuje, nawet się nie zająknął. Mam wszystkie aplikacja z Samsung Galaxy S 5 (mój poprzedni telefon) mam te aplikacje bo zrobiłem kopie telefonu i wszystkich danych. Śmiga aż miło.
  • Odpowiedz
@mustafas00: a jak wspomniana bateria? do przeżycia ? rozważałem tez kupno i widziałem to promo za 499 ojro... lecz w sumie promki już nie ma może przy kolejnej się skuszę ( )
  • Odpowiedz
@Maciek952: Bateria tak jak piszesz do przeżycia, dodatkowo szybkie ładowanie jest naprawdę szyyybkie. Ja staram się nie schodzić z 20% i nie przekraczać 80, więc ładując muszę sobie przypominać że ma telefon na kablu, bo zaraz prawie jest full. Ja ładuje telefon 2-3 razy dziennie - tak samo robiłem wcześniej, albo nawet wcześniej ładowałem częściej. Nie odczuwalne. Chłopie zrobisz zdjęcia astro to Ci szczęka opadnie. W kompletnej ciemności robić zdjęcia,
  • Odpowiedz
@mustafas00: też właśnie myśle o kupnie, tylko boje sie braku czytnika linii papilarnych. w necie znalazłem informacje max z grudnia, ze mało jest aplikacji obsługujących face unlock.

Powiesz jak to wygląda od strony użytkownika? logowanie do aplikacji banków itp? działa face unlock, czy trzeba się logować hasłem?
  • Odpowiedz