Wpis z mikrobloga

jezu, jak można tak żyć swoją drogą? Ludzie naprawdę nie mają żadnego hobby ani zainteresowań że jedyną ich rozrywką w życiu jest Netflix?


@peetee: zdajesz sobie sprawe, ze niektorzy ludzie po prostu wychodza z domu i wiekszosc jak nie wszystkie ich hobby sa zwiazane z przebywaniem wsrod innych osob?
Szczerze mówiąc, na Netfliksie z własnych produkcji poziom trzymają jedynie seriale dokumentalne. Jeśli chodzi o filmy i seriale fabularne to szkoda czasu. Nie wiem, czym się ludzie chwalą.
@peetee mam od chooja.
Turystyka motocyklowa - za zimno
Narciarsto - chyba nie musze tlumaczyc
Autodetailing - musze wrocic do PL(ale ze zwgledu na prace aktualnie niemozliwe)
Granie na PC - Tylko to mi zostalo, bo komputer mam ze soba.
@1788 taka mamy z #!$%@? młodzież (i nie tylko młodzież w sumie) .ogladanie teraz gdzie indziej filmów/seriali jest niemodne i wogole sprzeczne z wszystkim dookoła. Znajomi (25+) jak się dowiedzieli ze nie posiadam i nie mam zamiaru posiadać subskrypcji na tym gownie byli zaskoczeni i jeszcze mnie namawali. Jak #!$%@? jacyś #!$%@? Jehowi XD raz że gówno tam jest, dwa polityka zabezpieczenia treści jest #!$%@? #!$%@? (nie odtworzysz filmu na sprzęcie X,
@korni007 twoje argumenty to na prawdę srogie inwalidztwo. Jak nie masz to skąd możesz wiedzieć, że gówno tam jest? Na upflixie ofertę przejzales? Jest mnóstwo shitu i dużo dobrego. Nie mam pojęcia o #!$%@? chodzi z odtwarzaniem, na wszystkich urzedzaniach wszystko leci w full HD. A nawet jak coś znajdziesz to za miesiąc może nie być. Znasz platformę gdzie jest inaczej? Normalny człowiek jak coś znajduje to ogląda a nie odstawia, bo
@wiktorek_pl miałem trial i ładnie podziękowałem. A po drugie są inne platformy streamingowe, ale ze nie nazywają się Netflix to już 90% osób o nich nie wie, bo #!$%@? parcie na netflixa jest tak mocne, że ludzie nie szukają innych (lepszych imo)
Moda z Ameryki, 90% influencerek #!$%@? sobie zdjęcia z hasztagiem netflix i zdjęciem z uruchomionym filmem. Pokazówka w #!$%@?
@wiktorek_pl normalne argumenty podałem, o co ci chodzi? Prawdę napisałem jak jest, i jak wygląda sztuczne pompowanie marketingu dla tego gówna.
A o odtwarzaniu, to sprawa jest bardzo prosta - netflix ma swoje widzimisie razem z Googlem, które urządzenie dostanie certyfikacje żeby móc oglądac w danej jakości film. Dużo urządzeń je ma i spoko, gorzej jak chcesz odtworzyć na czymś innym.
Takie sztuczne #!$%@? ograniczanie na czym można oglądać a na czym