Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie byłem dobry z nauk przyrodniczych w szkole. Dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mądrzejszy ode mnie wykazał związek między ruchem płyt tektonicznych a eksploatacją zasobów naturalnych przez człowieka. Lewaczka, feministka, ateistka, psycholożka, członkini partii Razem (przybliżona zawartość opisu w/w osoby zamieszczony przez nią samą) go widzi. Sprawa dotyczy trzęsienia ziemi w Chorwacji #geografia #biologia #przyroda #chorwacja #razem #twitter #naukiprzyrodnicze #katastrofynaturalne #tektonika #neuropa #4konserwy
Qba1996 - Nie byłem dobry z nauk przyrodniczych w szkole. Dlatego byłbym wdzięczny, g...

źródło: comment_15848761022lgIx0XG6LvPghXv1TS8En.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Qba1996: nie jestem ekspertem ale to moze byc prawdziwe. Plyty tektoniczne sa ze soba polaczone jedno tapniecie moze powodowac naprezenia w innym miejscu oddalonym o kilkaset kilometrow do momentu mozliwosci ujscia naprezenia. Czy trzesienie w Chorwacji bylo spowodowane zwyklym ruchem czy tez jedna z przyczyn bylo wydobycie ropy na plycie arabskiej, czy aktywnosc pol flegrejskich to juz praca badawcza na kilka lat.
arkadi2020 - @Qba1996: nie jestem ekspertem ale to moze byc prawdziwe. Plyty tektonic...

źródło: comment_15848771077czTIPNAVEUk4V4FlQfx9t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkadi2020: no to jaśniepani powinna powstrzymać się od ferowania takich wyroków. No ale...by łowić te lajki od ludzi nienawidzących swojego gatunku, przekonanych o swojej zbędności w ekosystemie, piszących "on był tu pierwszy, zabraliśmy mu przestrzeń" gdy jeleń zaatakuje człowieka.
  • Odpowiedz
@Qba1996: oczywiscie jest to pewne naduzycie przez ta pania bo narazie nic nie mozna stwierdzic ze 100% pewnoscia. Podala argument ktory moze byc prawdziwy lecz nie musi. Klocic bym sie nie klocil bo rozmowa by przypominala "ja swoje ty swoje". A ten typ ludzi sam sie kiedys anihiluje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak: to se wejdź na dowolne znalezisko, gdzie ktoś np. psa skatował. Łatwo trafić na komentarze, że człowiek to najgorsze co żyje na ziemi, domaganie się kary śmierci dla sprawcy itd. A takich debili jak opisałem znajdziesz na innych stronach. Dla kogoś kot jest agresywny? Piszą ZOSTAW GO, CO TY MU ZROBIŁEŚ? Zanim wyjedziesz urojeniami, to się zastanów, bo to, że ty czegoś nie spotkałeś nie dowodzi, że to nie istnieje.
  • Odpowiedz