Wpis z mikrobloga

  • 629
Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na punkcie zwierząt.

Bądź dziewczyną. Miej kota. Zwiąż się z facetem, który ceni sobie czystość, porządek i pachnące mieszkanie.
Zamieść wpis na mirko o swojej sytuacji. I przychodzi chora psychicznie kocia dzbanica pic rel, którą nawet opka uważa za skrzywioną.

Skąd się tacy ludzie biorą? Jak nie lubisz zwierzątek to od razu jesteś chorym psychicznie psychopatą (pleonazm zamierzony) który jest seryjnym mordercą.

Ludzie posiadający kota zawsze twierdzą że ich kot jest wychowany i nie chodzi po blatach w kuchni. Chodzi, jak tego nie widać. Sra do kuwety, potem to zagrzebuje swoimi łapami. A potem tymi samymi łapami chodzi po blatach w kuchni, gdzie przygotowuje się jedzdnie. Smacznego.

A co jeśli ja lubię zwierzęta, a wręcz je kocham? Pod warunkiem że są na moim talerzu.

#bekazpodludzi #kociara
Viarus_ - Wiecie kto jest gorszy od tzw. madek 500+?

To ludzie chorzy psychicznie na...

źródło: comment_1584864425VrH3RHzjq8Kgj6bIFcvrm4.jpg

Pobierz
  • 264
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: nie napisałem że jest to kociara. Kto normalny będąc randomem żąda czegoś jak ona i grozi stalkingiem?

Reszta postu poza "Obserwuje cię" jest prawdziwa i wynika z niej dużo prawdy.
  • Odpowiedz
Bądź dziewczyną. Miej kota. Zwiąż się z facetem, który ceni sobie czystość, porządek i pachnące mieszkanie.


@Viarus_:
Bądź chłopakiem. Nie znoś kotów. Rozkochaj w sobie kociarę, bo cenisz sobie kontrolę i całe uczucie tylko dla siebie. Niech twoja dziewczyna napisze o tym na forum i przyjdzie dzban Viarus, widzący twoją toksyczność jako chęć do czystości ¯\_(ツ)_/¯

HaloHet po prostu dobrze dostrzega, że opka jest pod ogromnym wpływem swojego niebieskiego i może
  • Odpowiedz
@Viarus_ moja siostra ma chłopaka, którego #!$%@? jej poduszka. Taka w śmieszne wzorki w śmiesznym kształcie. Moja siostra tę poduszkę uwielbia, jest wygodna, ładna. Jej chłopak nienawidzi. Wielokrotnie najpierw prosił, a potem kazał jej ją wyrzucić (wtf w ogóle) i robił awantury, aż w pewnym momencie chwycił w kłótni tę poduszkę i zaczął ją #!$%@?ć i kopać, aż moja siostra się rozryczała. Nie dlatego, że pobił jej poduszkę, a dlatego że nie
  • Odpowiedz
@1pikoFarad: Normalny człowiek nie bierze zwierzęcia, jeśli wie, że w razie alergii dziecka czy jakiegokolwiek innego powodu byłby zdolny zwierzę oddać albo uśpić. Jeśli się coś bierze pod opiekę, to należy się opiekować do naturalnej śmierci, patusie zazdrosny o zwierzeta zyjące lepiej od ciebie.

Dziecko można spłodzić zanim się weźmie zwierzę i dopiero potem sprawdzać u znajomych ze zwierzętami, czy dziecko ma alergię. I to nie na godzinnych spotkaniach, ale np.
  • Odpowiedz
@1pikoFarad: zwierzęta służyły człowiekowi w średniowieczu a nie w XXI wieku. Teraz zwierzę ma role pupila czy nawet członka rodziny. To że ty żyjesz w mentalnym średniowieczu i naczytałeś się Bibli, która mówi, że człowiek panuje nad zwierzęciem to już twoje własne spostrzeżenia.
  • Odpowiedz
@Viarus_ najlepsze to i tak jest spuszczanie się nad pieskami - nawet klapsa nie mzoe dostać bo ojej go boli XD a później taki #!$%@? nie daj Boże cię zaatakuje i niemożliwe! Piesek mi się postawił. I nie #!$%@? o wychowaniu pieska bo pies musi się kogoś bać a nie #!$%@? stanie na miętowo bo piesek
  • Odpowiedz
@korni007: niewiele wiesz o tresurze psów, nie? xD Wiesz, że agresja wobec psa budzi agresję psa w stosunku do wszystkich ludzi tylko nie swojego tyrana? Taki pies boi się pogryźć właściciela ale będzie pierwszym do pogryzienia kogoś słabszego ze strachu przed krzywdą. Przejdź się do schroniska, poproś o kontakt z psem po przejściach, którego właściciel bił i zrób jakiś niekontrolowany, zbyt szybki ruch w jego stronę. Tylko niech ktoś to nagrywa,
  • Odpowiedz
@korni007: najlepsze to i tak jest spuszczanie się nad dziećmi - nawet klapsa nie mzoe dostać bo ojej go boli XD a później taki #!$%@? nie daj Boże cię zaatakuje i niemożliwe! Dzieciak mi się postawił. I nie #!$%@? o wychowaniu dziecka bo dzieciak musi się kogoś bać a nie #!$%@? stanie na miętowo bo dziecko
  • Odpowiedz
@korni007: xDDDDDDD
Taa, na pewno atakuje bo klapsa nie dostał xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ludzie z tak niskim iq nie powinni miec dostepu do internetu. Pewnie 2 tys lat temu byłbyś fanem reguły gwałcenia kobiet wroga po podbiciu jego ziemi xD Ogarnij się, prymitywie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@chrominancja z racji tego ze porownales kota do dzieciaka, to nawet nie bede z toba wchodzil w dalsza dyskusje, bo to poprostu nie ma najmniejszego sensu

@Wygryw_z_wyboru dokladnie!

@BillyGugu a niech zglasza

@technojezus ale nie naleze do tych, ktorzy zwierzat nienawidza. Nie lubie zwierzat ale to nie znaczy ze sie nad nimi znecam

@Never_let_me_go mylisz sie

@chrominancja jeden lepszy od drugiego, jak nie porownanie kota do dziecka, to do poduszki, przechodzicie samych
  • Odpowiedz