Wpis z mikrobloga

mirki jestem trochę zielony. Chciałem kupić troche BTC. Jaki jest najlepszy porftel obsługujący złotówki. Widzę na tagu #btc ze ludzie polecają #coinbase albo #bitbay
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plaisant: zawsze robiłem tak, że zasilałem wirex token-> zamiana na xlm-> wysyłka na coinbase. Dużo traciłem na tych operacjach. Zwłaszcza na wirex token. Teraz spróbuje od razu zasilić xlm i przesłać na coinbase.
  • Odpowiedz
@plaisant: w tygodniu jak będziesz chciał szybko kupić to przelewaj zwykłym przelewem z revoluta bezpośrednio na coinbase pro (nie zapomnij o tytule przelewu jest tam podany jak klikniesz "depozyt" za coinbase pro) taki przelew przechodzi w kilka godzin
  • Odpowiedz
popatrz na coinbase pro obydwie chodzą podobnie i kurs z wirex nie różni się bardzo od tego z coinbase pro, wybierz xrp i napisz mi za ile € kupujesz i ile ci wyszło xrp zerknę szybko na coinbase pro i zobacze jak to wyglada
@adameddard:
  • Odpowiedz
@adameddard: a jak byś chciał kupic bitcoina na wirex to kupiłbyś po trochę gorszym kursie niż na coinbase pro i kilka euro za wypłacenie bitcoina z wirex, przy małych zakupach to bardzo dobre rozwiązanie kupić te xrp i na coinbase pro
  • Odpowiedz