Wpis z mikrobloga

@plaisant: rozumiem że binance i coinbase można kupować za PLN bez revolt, paypal itp? Podaje nr kary i kupuje? Jeśli tak to który z tych polecasz bardziej?
edit: oraz czy polecasz/odradzazs bitbay
@jakacper: jak chcesz szybko kupić to kartą na binance lub coinbase lub wirex ale zawsze jest drożej to znaczy za taką samą ilość złotówek można mieć więcej bitcoina kupując na coinbase pro przelewem zwykłym z revolut lub przelewem z konta walutowego z Polskiego banku (trzeba wysłać euro) do np getchange lub bitpanda
@jakacper: wirex nie obsługuje PLN, szczerze nie wiem, jak ci się uda podpiąć to znaczy że twój bank lub visa czy mastercard będzie robił przewalutowanie i może to zrobic po niekorzystnym kursie, co innego jest gdy masz konto walutowe i kartę do tego konta wtedy taka karta musi działać
@plaisant: da się na wirex przelać euro z revoluta? Można tam otworzyć kilka walut ale nie widzę euro. Tj żeby wpłacić muszę wybrać czy chce doładować wirex token czy od razu btc czy xlm itd. Jak ty to robisz, jak używasz wirex tylko jak pośredni krok żeby kupić na coinbase?
@adameddard: ja robię tak że wpłacam na wirex kartą obojętnie jaką euro i jak pieniądze są już na wirex to kupuje za nie xlm lub xrp i przelewam to szybko na coinbase pro, potem na coinbase pro wymieniam xlm/xrp na btc i wypłacam btc za darmo bo na wirex wypłata btc to kilka euro
Tj żeby wpłacić muszę wybrać czy chce doładować wirex token czy od razu btc czy xlm itd

@adameddard: nie wiem dlaczego nie możesz wpłacić normalnie pieniędzy na wirex i dlaczego wyskakuje ci od razu kupno krypto