Wpis z mikrobloga

Nie mogę się zdecydować którą gierkę ograć. Nie mam określonych potrzeb growych - podobał mi się w3 i gta5 :D
#steam #pcmasterrace #gry

Którą gierkę kupić?

  • Red Dead Redemption 2 54.5% (60)
  • Far Cry 5 7.3% (8)
  • Assasins Creed Odyssey 15.5% (17)
  • Rise of Tomb Raider 9.1% (10)
  • Shadow of Tomb Raider 2.7% (3)
  • Arma 3 10.9% (12)

Oddanych głosów: 110

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewo: rdr2 to majstersztyk ale nie każdemu podejdzie bo jest dosyć powolna i specyficzna, raczej mało tam akcji, natomiast jeżeli podobał Ci się W3, to polecam odyssey. Ładna oprawa, dużo biegania po ładnych lokacjach, fajny system walki. Fabuła nie ta co w Wiesławie, ale nie jest źle
@Arthaniel: gram właśnie w odysseya bo jest free na ten weekend, ale chyba stary się robię i nie potrafię się wczuć w granie na dłużej niż 2h. Dużo bajerów już na starcie, myślę, że właśnie rdr2 mi podejdzie bo lubię ładne gry i jak jest "filmowo" - ale tutaj nie wiem czy nie będę siadał z ograniczonym czasem do tej gry przez co nie pozwolę sobie na wsiąknięcie w powolny klimat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewo: po śniegu? Poczekaj na bagnistej rejony louisiany wraz z ich klimatem rodem z django, albo na pustynne klimaty nowego Meksyku, startujące w erę industrializacji miasta pięknie oświetlone latarniami gazowymi, na zachód słońca na prerii, albo łowienie ryb w lasach gór skalistych.

Dobra #!$%@? namówiłeś mnie. Instaluje ( ͡º ͜ʖ͡º)