Wpis z mikrobloga

@Kapitan_szwecja: do tej pory nie widziałem żadnych badań przeprowadzonych stricte pod kątem obecnej wersji korona wirusa i działania na niego ozonu. Aczkolwiek ozon w odpowiednim stężeniu jest zabójczy dla większości wirusów, także można założyć, że z koroną jest podobnie. Zresztą ministerstwa teraz są dezynfekowane za pomocą ozonu, także myślę, że nie braliby niepewnej metody. Napisz mi na priv jaka jest kubatura pomieszczenia i jakim sprzętem ew. dysponujesz to Ci przelicze potrzebny
@Kapitan_szwecja: druga opcja to dezynfekcja za pomocą chemii. Oprysk, a najlepiej zamgławianie - do takich użytkowych pomieszczeń to tylko coś co jest szybko i w pełni biodegradowalne. Vircon S albo Ecocid S. Stosuje się je w takich wrażliwych miejscach jak gastronomia czy w przychodniach. Tylko przy stosowaniu pamiętaj o odpowiedniej masce z filtropochlaniaczami i przylegających okularach.
@Suchyyy: ozonator nie zadziała do tego co potrzebuje. Mamy lampy szpitalne ale one dość długo bez obecność człowieka musza pozostać włączone. Potrzebuje coś do fumigacji najlepiej jakimś alkoholem żeby moc ponownie po max 30 minutach skorzystać z pomieszczenia i każdego odwiedzającego oczyścić wstępnie.