Wpis z mikrobloga

Mirki w Lydlu mają promocje na taki odkurzacz, myślicie że nadałby się do doczyszczenia budowy przed izolacją posadzek? Czy lepiej wynająć profesjonalny budowlany z wypożyczalni? Dodam że ten chyba i tak kupię żeby mieć bo
śwagier( ͡° ͜ʖ ͡°) mówi że ta marka lidla całkiem spoko a jakoś nigdy odkurzacza nie kupiłem i auto jeżdżę sprzątać do rodziców lub na stację.

https://www.lidl-sklep.pl/PARKSIDE-Odkurzacz-do-pracy-na-mokro-lub-sucho-PNTS-F5-1300-W/p100280293?mktc=shopping&gclid=EAIaIQobChMIta2wpZGr6AIVC8qyCh1QRQAiEAQYASABEgJNCPD_BwE#

#budujzwykopem #narzedzia
A.....8 - Mirki w Lydlu mają promocje na taki odkurzacz, myślicie że nadałby się do d...

źródło: comment_1584779180ldGz9SZehd13d448fW9Nkz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Andi128: przy takich odkurzaczach bardzo ważne jest to, w którą stronę skierowany jest wlot z węża do zbiornika - powinien być skierowany w doł a nie w kierunku poziomym - podnieś pokrywę i zobacz w środku

w górnej części zbiornika zazwyczaj znajduje się filtr, jeżeli wlot będzie skierowany na filtr, odkurzacz będzie bardzo szybko tracił moc
  • Odpowiedz
@Andi128 zaraza panuje a ty będziesz po 5 lidlach jeździł żeby kupić odkurzacz. Ciekawe czy tak samo olewczo byś do tego podchodził gdyby panowała bardziej obrazowa epidemia trądu?
  • Odpowiedz
@revoolution: mam plan zamawiać z neta

@siwy92: mam plan zamawiać z neta, i ogarnij się to nie trąd, no do piwnicy już...

@carumus1: ja dzisiaj wstałem, zobaczyłem reklamę i zachciało mi się kupić odkurzacz i żeby nie wyjść na idiote który kupuje coś bo widział reklamę muszę to różowej jakoś zracjonalizować...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andi128: kupiłem go do domu, w irlandzkim Lidlu kosztował 39 EUR, bardzo dobrze wciąga, ma opcje dmuchania, zbiera wodę, rewelacja tylko minusem jest ze głośno pracuje, i rura plastikowa trochę elastyczna
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu kupilem tez w Lidlu ten odkurzacz, nie pamietam dokładnie może 6 lat temu, do takich właśnie prac i oraz okazyjnego sprzątania garażu, oczywiście zbyt długo nie pochodził, potem było kilka innych podobnego pokroju, jest to badziew marketowy, jedyne do czego może się nadać to poodkurzać samochód. Do prac budowlanych absolutnie tego typu dziadostwa nie polecam bo tylko strata nerwów i pieniędzy. Kupiłem Festoola i problem z głowy na wiele
  • Odpowiedz
@Andi128: Ojciec kupił z rok temu i jest idealny do odkurzania samochodu, kostki przed domem. Fakt, jakośc plastiku na poziomie pudełka po lodach, ale za takie pieniążki człowiek nie oczekuje cudów - dobrze zasysa i nieczego więcej od niego nie oczekujemy.
  • Odpowiedz
lepiej wynająć profesjonalny budowlany z wypożyczalni?


@Andi128: zdecydowanie tak. Bez "otrząsacza" (który mają profi budowlane odkurzacze) worek i filtry zapchane w chwilę i koniec pracy, w sensie wyje buczy ale nie ciągnie bo mikro-drobne czastki pyłu zapchały wszystkie pory.
  • Odpowiedz