Wpis z mikrobloga

W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.

Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k*a j*na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...

Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.
  • 8
W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.


@Jacekiplacek96: z tym raz dwa to bym się nie zapędzał to po pierwsze, a po drugie może prawa człowieka dla Chin nic nie znaczą, ale gospodarka już znaczy.

Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i