Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OPcodeRTI: nie wczytywałem się ale jestem w trakcie pierwszej transakcji dla testów.

Obie strony deponują część kwoty w btc na zabezpieczenie. Następnie osoba sprzedająca krypto przesyła btc na giełdę. Później druga osoba robi przelew bezpośrednio (lub revolut czy inne formy płatności) i jak wszystko będzie ok środki są odblokowywane i dostajesz przelew krypto
@OPcodeRTI: Robi tylko w przypadku krypto.

Chociaż jest ciekawy motyw bez arbitra, w pełni trustless. Raczej się nie uda go zrobić, ale to #!$%@? rzecz
Weźmy przykład, że chcesz kupić ode mnie 1BTC (masz 1BTC dodatkowo) i ja mam 2BTC [jak coś to mniej więcej jest, nie wiem czy poprawnie zrozumiałem]. Dajesz swoje 1BTC w pewnego rodzaju klatkę i ja swój też. Wysyłam tobie 1BTC i jeśli transakcja dojdzie do skutku
@goly8622: Przecież ty jesteś tutaj na tym tagu tylko po to, żeby wyczekać chwili jak bitcoin się spieprzy zupełnie. Jesteś najgorszym typem człowieka, bo żyjesz tym, żeby ktoś złamał sobie nogę. Nie daje to żadnej wartości społeczeństwu. Typ zawistnego górnika. Podobny charakter ma theroman, dlatego idealnie się dobraliście.