Wpis z mikrobloga

@levusek1992: no i fajnie :) ja dzisiaj pobrałem warzone ( 80GB!? ) i chwile pogralem i alt+f4 xD słaby jestem w te gierki, kiedyś to jeszcze gralem w fortnite battle royale i czasami cos sie wygralo ale chyba mi sie znudzil ten tryb, jak zginiesz to od poczatku zaczynasz :/ ale sciagam doom eternal to sobie ponapier***m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyslav Że więcej dać na pamięci, undervolt i zmniejszyć taktowanie? Próbowałem wcześniej zmniejszać częstotliwość i voltarz to wywalało mi sterowniki w kazdej grze
  • Odpowiedz
@levusek1992 mmmm klasyka, sam na swojej Gigabyte 8600GTS z chłodzeniem pasywnym założyłem wiatraczek w ten sposób. Pierwsze udane zabawy w overclocking. Nieudane też, bo skończyła spalona xD
  • Odpowiedz
  • 0
Możesz spróbować taki program overdriventool, jest znacznie prostszy i powinien być bardziej stabilny. Aczkolwiek program AMD nie powinien wysypywać grafiki, oczywiście o ile wszytko zrobiłeś poprawnie.
  • Odpowiedz
  • 0
Sterowniki AMD to wogole jest zagadka, raz działa wszystko zajebiscie, a potem cyk aktualizacja i potrafią się wysypywać bez powodu. Ja generalnie mam taką taktykę, pobieram sterownik, wypakowuje, anuluje instalacje a następnie wchodzę w menedżer urządzeń, prawym na grafikę, aktualizuje sterownik i daje ścieżkę do tego co wypakowałem. Dzięki temu instaluje sam stereo in Bez tego całego oprogramowania itd. Do sterowania parametrami używam w/w overdriventool i jest super.

Proponuję ci najpierw na
  • Odpowiedz