Wpis z mikrobloga

@januszao: poród osłabia organizm. Z drugie strony jeszcze nic wiemy za bardzo. Może miała cukrzyce lub astme. Nikt tez nie mowil, że młodzi ludzie w ogóle nie umierają, tylko bardzo mały odsetek. Wirus mutuje, może teraz jest groźniejszy. Widać w Stanach bardzo duzo ludzi mlodych umiera i choruje. Jedno jest pewne. Kwarantanna nie przynosi rezultatów, a psuje nasza gospodarke.
@KarolaG17: Kwarantanny żadnej nie ma. Wyjdź na ulice. Kołchozy w magazynach i innych korpo normalnie pracują. Ludzie dziennie mają kontakt z setkami osobami. Codzienne zakupki, jedzenie z restauracji... i to jest kwarantanna? Wszyscy powinni siedziec w domach i jedzenie w racjach zywnosciowych dostarczane przez panstwo.
@januszao: bardzo osłabia. Ja byłam po kilku h nieudanego porodu naturalnego, potem cesarka, nie mogłam dojść do siebie przez długi czas. Miesiąc nie byłam w stanie normalnie wstać z łóżka, brak czucia przy cięciu przez 8 msc, długo łapałam wszytskie choroby. Oczywiście nie jest to regułą, ale jeśli kobieta już wcześniej złapała wirusa i doszedł do tego poród to organizm był bardzo obciążony.