Wpis z mikrobloga

#perfumy

Czy zapach parfum Bleu de Chanel różni się od EDP Bleu de Chanel? Mam EDP i myślałem, że parfum jest po prostu mocniejszą wersją tego zapachu, a na fragnatice widze, że to są kompletnie inne nuty.
  • 8
  • Odpowiedz
@OrcBerserker: zazwyczaj zapachy w wersji EDT, EDP i Parfum różnią się od siebie wyraźnie, niestety ludziom wydaje się, że producenci robią EDT dlatego, żeby była słaba trwałość a wersje Parfum, żeby przez dwa dni było czuć. No nie. Tak to nie działa.
  • Odpowiedz
@NowyTutaj29:
Ciekawi mnie trochę więcej na jego temat, szkoda mi wydawać tyle na tak prostolinijny zapach jak BDC, mógłbyś wypowiedzieć się trochę więcej o podobieństwu klona?

@czarusmyk:
Na perfumomaniaku wyskoczyło mi, że najtaniej 109 zł, ale zaskakuje mnie, że to tester z allegro.
Tutaj co ciekawe
A) Niby tester z allegro za 109 zł, ale czy ktoś podrabiał by Missoni?
B) Wyszukiwarka perfumomaniak pokazuje niby tylko legitne odnośniki, więc warto
  • Odpowiedz
@OrcBerserker: Miałem oba, jak dla mnie różnią się i to bardzo. Są to oczywiście moje subiektywne wrażenia i nieco odmienne z popularnymi opiniami, ale EDT jest dla mnie bardziej mydlany i krócej trzymał. EDP mniej ewoluował na skórze, co dla mnie było plusem. EDP wydawał mi się bardziej hmm wyrafinowany, mimo że cały czas poczciwe BDC. Z opinii innych osób, które czytałem, większość wolała EDT i u nich dłużej trzymał. Na
  • Odpowiedz