Wpis z mikrobloga

Czy tylko Polki są takie wybredne w stos. do Polaków?

Właśnie rozmawiam sobie z jedną Bułgarką na badoo, i rozmowa może nie jest wartka (po angielsku, bariera językowa), ale dziewczyna przynajmniej ze zdjęcia ładna (ładna buzia) i wykazuje zainteresowanie, pyta. A sam jestem przeciętny z wyglądu.
Może wyolbrzymiam, bo to pierwsza cudzoziemka z którą rozmawiam.

#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu #badoo
  • 7
  • Odpowiedz
  • 3
@pierogu: ładna to pojęcie względne. Ja nie potrzebuje kobiety z najwyższej ligi, modelki z dużym biustem i dupą. Lubię dziewczyny o subtelnej urodzie, o zgrabnej sylwetce ale nie musi być wysportowana, ważne żeby nie była otyła. Bo sam nie jestem. Tyle, to długa lista? Na serio jestem wybredny? Każdy mi to wmawia. A spotykam więcej takich lasek właśnie, zadbanych ale bez szału, które mi się podobają, ale ja nie podobam się
  • Odpowiedz
@Krajczar: nie ma znaczenia narodowość. Akurat pewnie schemat masz taki sam w stosunku do wszystkich. Szukasz ładnej dziewczyny, a sam nie masz nic do zaoferowania. Bułgarkę zachwycisz bo jesteś może z lepszego kraju, może coś masz, a Polkę już nie bo ona sama może zarobić na siebie. Ja tam nie widzę problemu, wystarczy z rozumem poszukać albo nabić sobie plus jakimś sposobem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Qullion: ale skąd wiedzą że nie mam nic do zaoferowania? Wiem, kierują się tylko wyglądem, z reszta jak ja, ale przynajmniej tego nie ukrywam.
Jeśliby ich interesowało coś więcej niż wygląd, to by odpowiadały na moje wiadomości. A co one mają do zaoferowania oprócz urody i cipy? Nic. Większość czuje się już tak komfortowo i pewnie, ze w profilu nawet nie napiszą o sobie czegoś. Nie wiesz co do takiej pisać,
  • Odpowiedz
@Krajczar: masz swoje kryterium to dobrze, ale trzeba do tego logicznie podejść, po za tym jakie ci się podobają to zależy tylko od ciebie. Przede wszystkim nie ma co się spinać i pokazywać desperację, jeżeli jedynym kryterium jest uroda to też jest spory błąd bo takich ładnych pustaków jest dużo tylko co z tego jak nic ona nie ma totalnie do zaoferowania. Trochę brzydsza może może być fajniejsza i bardziej życiowa
  • Odpowiedz