Wpis z mikrobloga

@BartoszBarSeba: rzuca piłkę i spędza połowę lekcji w kanciapie

Kanciapa wuefistów nazywa się kantorek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? wie skąd ta nazwa, u mnie w każdej szkole tak sami nazywali ten swój #!$%@? gdzie śmierdziało zatęchłymi szmatami, ale oni i tak tam woleli siedzieć niż w pokoju nauczycielskim. Nie zdziwiłbym się gdyby tam walili wódę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Banderoza: oczywiście że walili wódę i palili pety. Okazyjnie #!$%@? nauczycielki od polskiego, przynajmniej u mnie w podstawówce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Banderoza: w liceum mój nauczyciel wf walił wódę z dyrektorem w kantorku, trochę pograł z nami w kosza lub siatę jak brakowało jednego i popołudniami chodził z nami na siłkę. Po robocie walił w pokera online i wyciągał z tego drugą wypłatę. Moim zdaniem win-win-win-win. Jedyny nauczyciel do którego po szkole zachowałem szacunek.
  • Odpowiedz
@BartoszBarSeba Dokładnie. Jeśli juz nie siedzi w kantorku to obczaja dupeczki na wf. Facetom da piłkę a sam 45 min bombarduje flirciarskimi żartami niskich lotów dziewczyny co mają równolegle wf. Myślicie ze to tylko tak 18/19 latki? Hehe no raczej nie czy to 1 klasa po podstawówce czy 3 żarty i przysiady w stronę drabinek (dupą do niego) obowiązkowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
@Banderoza: to się nie dziw ja raz zaniosłem tam niestandardową piłkę, nie wiedziałem gdzie wsadzić otworzyłem szafkę i wysypały się puste flaszki po wódzie xD. Ale powiedziałem typowi ze nikomu nie powiem xD. I nic 15 lat później sobie z typem dalej zbijemy piąteczke jak się widzimy xD
  • Odpowiedz