Wpis z mikrobloga

Czy tak wyglądają pomieszczenia PZH? Nie chodzi mi o stertę opakowań transportowych, bo roboty jest po sufit. Ale... Wyposażenie w meble, ogólny wystrój. To nie jest zużyte, to jest po prostu stare i niedofinansowane. Serio to tak wygląda? Mi to przypomina pracownię chemiczną w jakiejś zapomnianej przez starostę szkole średniej. Dramat.

Raczej wyobrażałem sobie to tak:
Randomowe zdjęcie mebli laboratoryjnych od polskiego dystrybutora
#pzh #sluzbazdrowia
#koronawirus #laboratorium
numerrachunkukarty - Czy tak wyglądają pomieszczenia PZH? Nie chodzi mi o stertę opak...

źródło: comment_1584603392lj3960Ve3jid9RdrAAKIHT.jpg

Pobierz
  • 8
@WMPP: Zgadzam się, że pieniądze nie są po to by je tylko wydawać, ale otoczenie pracy ma wpływ na pracownika. Inaczej się czuję w nowoczesnym biurze a inaczej w przysłowiowym schowku na miotły. I tak, meble też nie były zużyte tylko po prostu stare. Nie wiem, może się czepiam, ale dla mnie to wygląda po prostu źle. To studenci w lepszych warunkach u mnie na uczelni mieli zajęcia w salach komputerowych
@numer_rachunku_karty: Niestety pzh tak właśnie wygląda. Dodatkowo jest umiejscowione w starym budynku, który jest już zabytkiem, więc w wielu pracowniach nie da się nawet założyć klimatyzacji :D Powinni im już dawno postawić nowy budynek ale tego nie robią. Czemu ? Ciężko powiedzieć.