Wpis z mikrobloga

@Birbirgo13: @karolak92: kolega sie normalnie zapytal bez agresji, sugestii czy czegokolwiek, ale widze ze trzeba bylo go zrownac z ziemia i przykleic latke #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

... jeszcze ile was ludzie zaplusowalo
  • Odpowiedz
nazywać osobę "to" chyba nie bardzo nie sądzisz?


@Bodzias1844: jesli nie zna sie plci osoby to czemu nie? W kazdym innym wypadku ktos inny by sie przyczepil, ze wysmiewa dana osobe (sam myslalem ze ta druga osoba to mezczyzna).
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: "produkuję" od rana druciki na maseczki i próbuję ogarniać co się dzieje, jednocześnie studiując online na uczelni - zatem dziękuję za wrzutkę :) Na pewno wrzucę jeszcze ogłoszenie akcji i informacje co i jak

Co do kupowania bluz, jest mi bardzo, bardzo miło - ale na razie wstrzymałem całkowicie sprzedaż, by móc skupić się na tej działalności, więc wrócimy do tematu! :) @blaiseblaise:

@Meteor100: witam Lubartowiaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) projekt oficjalnie ogłosiłem zaledwie 3 miesiące temu, zaczęliśmy przed świętami w grudniu - a celem jest internet, stąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: nie doczepią się że jesteś bez ( ͡° ͜ʖ ͡°), co do szpitali to dowiedziałem się, że takie maseczki można sobie wsadzić ¯\_(ツ)_/¯ bo zwykły materiał bawełniany nie ma atestu - informacja z dwóch szpitali...więc @obywatel_gov jak masz jakieś atesty to wporzo, jak nie to lekarzom na nic (chyba że u jednych przestrzegają procedur, a u innych wezmą byle co) nie znam się, nie
  • Odpowiedz