Wpis z mikrobloga

@RoastieRoast: no chyba nie do końca. Ludzie nie rozumieją co zostało wprowadzone - to nie jest (nie znam polskiej nazwy) tzw. lockdown tylko ograniczenie masowych spotkań. Widzę, że ty z tych, co tego nie rozumieją :D
  • Odpowiedz
@rorf46: Ja pitole, czemu ma ktoś zostawać w domu ??
Weszło to jakaś specjalną "spec ustawą" ?
To zostań w domu to tylko zasrana prośba celebrytów i polityków.
Czemu jak ktoś jej zdrowy ma dostać mandat że poszedł z psem na spacer ?
Niech rząd wprowadzi kwarantannę taką jak we Francji, że można wychodzić tylko z "certyfikatem" to okej - podpiszę się pod tym obiema rękami.
  • Odpowiedz
Wątpię, żeby w jakimkolwiek innym kraju tak było


@rorf46: Włochy, Lomardia - Bergamo. dość świeża sprawa. więc nie pitol, że tylko my źli.
USA - ten sam problem, np Floryda musiała zamknąć plaże wczoraj, bo studenci imprezowali na okrągło.

ludzie są debilami niezależnie od miejsca urodzenia.
  • Odpowiedz
@Hjuman: tylko we Włoszech nie problemem było to, że chodzili na spacerki, tylko urządzali sobie karnawały... Poza tym jak wiadomo to wesoły naród i zupełnie inaczej to tam wyglądało. Teraz wszystko będzie odbijane argumentem „Włochy, Lombardia”...
  • Odpowiedz
@Hjuman: i na pewno sądzisz, że cała ta sytuacja u nich wynika z tego co się dzieje teraz i że 40 procent z nich pozwala sobie na spacery, a nie z tego, co się działo wcześniej?
  • Odpowiedz
@rorf46: sądzę, że to tak jak z nami - 3 dni przestrzegania zaleceń, a potem - #!$%@?ć. idziemy na spacer z psem, bo jesteśmy zdrowi.

coraz bardziej zaczynam być przekonany, że godzina policyjna to nie taki głupi pomysł.
  • Odpowiedz
@rorf46: kojarzysz zjebów od parkowania w miejscach zakazanych? panie, ja tylko na minutę; panie, przecież ja nikomu nie zagradzam, zaraz wracam

koronawirus: panie, ja tylko z psem; panie my zdrowi na pewno, nic się nie stanie

jak za mordę nie weźmiesz, to nie dojdzie do nas wszystkich ludzi, że choroba dalej się będzie roznosić
rządy hiszpański, francuski i belgijski też na początku apelowali o zdrowy rozsądek. do kogo? do ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@Banek09: właśnie przez debili niezachowujących środków ostrozności NIE BĘDZIE MOŻNA.
Jak by wszyscy się stosowali do zaleceń kwarantannowych to by nie trzeba było wprowadzac zakazu poruszania się i #!$%@?
  • Odpowiedz