Wpis z mikrobloga

@Zi3L0nk4: „dym” z iqosa o dużo bardziej przypomina normalny, polecam wziąć na tydzień testowy i sam się przekonasz, że z łatwością zamienisz go na normalne fajki. Ja glo wziąłem na tydzień i byłem bardzo niezadowolony, spaliłem tylko jedną gratisową paczkę a resztę oddałem powrotem przedstawicielowi.
@Zi3L0nk4: jako osoba która pracuje na punkcie iqosa polecam iqosa xD wystarczy zobaczyć ze paczki glo praktycznie sie nie sprzedają a sprzedaz heets jest ogromna (u mnie w małym mieście tylko na moim punkcie sprzedajemy tysiac co miesiąc paczek soł) moge podesłac priv tez porównanie. Wybierz madrze, bierz iqosa ( )
@Zi3L0nk4 powiem ci tak, mi działa bardzo dobrze, a kupowałem używkę od znajomego
i jak dla mnie jest spoko, dziwie się trochę niektórym, którzy tak mocno jadą po glo
no chmurka jest spoko, nie widzę dużej różnicy, no i idzie się napalić tak, że nie ma potrzeby palić od razu następnego
ale największym plusem jest to że jakoś po 3 tygodniach nie mogłem normalnego szluga do mordy wsadzić, tak mi już nie